wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Wywiad z Przemysławem Saletą – Podkarpackie Centrum Sportów Walki w Jaśle

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

11 maja 2019 r. w Podkarpackim Centrum Sportów Walki w Jaśle odbyło się Seminarium Kickboxingu K1 Spartan Jasło, którego gościem był znany polski sportowiec Przemysław Saleta.

Przemysław Saleta, który ma na swoim koncie takie osiągnięcia jak Mistrz Polski, WBC International i IBO Intercontinental, Zawodowy Mistrz Europy w kategorii ciężkiej, Zawodowy Mistrz Europy w Federacji ISKA w kategorii super ciężkiej, bardzo pozytywnie ocenił uczestników seminarium:

Nie było takiej osoby, której zabrakłoby serca do treningu. Kondycja i chęci dopisały wszystkim. Fajne jest również to, że ludzie słuchają – jeśli na coś zwracam uwagę, to starają się to powtórzyć.

Równie dobrze wypowiedział się na temat naszego Podkarpackiego Centrum Sportów Walki:

Powiem szczerze, że po raz drugi jestem w życiu w Jaśle. Pierwszy raz byłem tutaj w dzieciństwie, bo rodzice mojej mamy mieszkali niedaleko stąd w Wesołej koło Dynowa. Oczywiście wtedy tego obiektu nie było. Natomiast obiekt robi wrażenie. Szczerze mówiąc jak usłyszałem ile osób ma być na tym treningu, to byłem zdziwiony czy wystarczy miejsca. Okazało się, że spokojnie wystarczyło.

- Reklama -

Podobne artykuły

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ona
13 maja, 2019 12:37

oby więcej takich akcji
dzieciaki w siódmym niebie

gratuluję!

i czekamy na więcej 🙂

Beniek
12 maja, 2019 12:55

w Jaśle jest mnóstwo ludzi z pasją i chęcią większość z nich to dzieci i młodzież zamiast siedzieć przed komputerem lub chuliganić na ulicach potrafią się oddać swojej pasji, włożyć w to trochę wysiłku ale to się dzieje po cichu, o tym nikt nie wie i nie słyszy bo Jasło to tylko brud i syf, dziurawe drogi, walka o władzę, wszędzie układy i kolesiostwo i ludzie pracujący po znajomość i za karę, którym nic się nie chce – to widać na pierwszy rzut oka

Sebastian Kuśtek
12 maja, 2019 23:45

Jak to nikt nie wie? Jeżeli ktoś nie wie czy nie słyszy to znaczy że się nie interesuje. Wszystkie wydarzenia które organizujemy są nagłasniane w mediach i portalach społecznościowych. Semianium z Przemysławem Saletą miało zasięg wyświetleń ponad 20 tys. My nic nie robimy po cichu, organizujemy Ligę Sportów walki K-1, zawodnicy walczą zarówno amatorsko jak i zawodowo, do tego klub Spartan Jasło oferuje zajęcia z dziedziny kickboxingu na które uczęszcza wiele osób więc promocja jest na dobrym poziomie.

Mloda
13 maja, 2019 13:37
Odpowiedź na  Sebastian Kuśtek

Kto chce wiedziec to slucha i patrzy a kto nie chce to na sile sie nic nie da.
Ja najmocniej kibicuje tym walecznym dziewczynom.

Beniek
13 maja, 2019 09:58

nie o to mi chodziło nie mam nic do zarzucenia ani tym, którzy tworzą coś dobrego, ani tym którzy zajmują się promocją tego chodzi mi o klimat samego miasta jak jest zarządzane przez władzę i jak władza go promuje i o mentalność ludzi, których nie interesuje ani Saleta, ani tym podobne rzeczy – dobre rzeczy tylko co złego, jaka afera, jaki wypadek i kogo można teraz hejtować chodzi o to, że jak ktoś chce, to zobaczy mnóstwo świetnych rzeczy dziejących się w Jaśle ale musi własnie chcieć przebić się przez swój własny marazm i narzekanie i zadać sobie odrobinę wysiłku,… Czytaj więcej »

- Reklama -

Ostatnie artykuły