wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Wypadek z udziałem nietrzeźwego motorowerzysty

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci z Tarnowca pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj we Wrocance. Kierujący samochodem osobowym marki Nissan nie ustąpił pierwszeństwa motorowerzyście. W wyniku zderzenia motorowerzysta doznał urazu kończyn dolnych i trafił do krośnieńskiego szpitala. Był nietrzeźwy, miał 0,7 promila alkoholu w organizmie.

Rozbity motorower Jasło
Fot. KPP Jasło

Wczoraj przed godziną 14, dyżurny jasielskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Wrocanka. Z przekazanych informacji wynikało, że w zdarzeniu ucierpiał motorowerzysta potrącony przez samochód osobowy. Interweniujący na miejscu policjanci ustalili wstępnie przebieg zdarzenia. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący osobowym nissanem 26-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą powiatową motorowerzyście. W wyniku zderzenia pojazdów, kierujący motorowerem 42-letni mieszkaniec gminy Tarnowiec z obrażeniami kończyn został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Okazało się, że był nietrzeźwy, miał w organizmie 0,7 promila alkoholu.

Wypadek w Tarnowcu k. Jasła
Fot. KPP Jasło

Na miejscu zdarzenia policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania. 

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły