wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Wypadek w Skołyszynie

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło dziś rano w Skołyszynie. Samochód ciężarowy zderzył się z osobowym. Ranny został kierowca samochodu osobowego. Ciężarówka, która przewoziła węgiel drzewny, przewróciła się na bok, a ładunek rozsypał się poza jezdnię. Droga krajowa nr 28 jest zablokowana.

Wypadek w Skołyszynie

Do zdarzenia doszło przed godz. 8 w miejscowości Skołyszyn w powiecie jasielskim na drodze krajowej nr 28. Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia ciężarowego mana z osobowym citroenem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na zakręcie kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z osobówką. Tir przewrócił się na bok, a citroen został przygnieciony między naczepami ciężarówki. Ranny został kierowca citroena, mężczyzna trafił do szpitala. Man przewoził ładunek węgla drzewnego, który wysypał się z przewróconego pojazdu.

Wypadek w Skołyszynie

Droga krajowa nr 28 jest całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazd dla samochodów osobowych drogą lokalną przez Skołyszyn. Samochody ciężarowe są kierowane na Gorlice i Duklę. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Źródło: KPP 

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły