wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Wyborcy postawili na  młodość. Adam Kostrząb nowym burmistrzem Jasła

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Do drugiej tury wyborów na burmistrza miasta Jasła przeszło dwóch kandydatów – 38-letni Adam Kostrząb i 45-letni Wojciech Zając. Wygrał Adam Kostrząb zdobywając aż 8 466 głosów wobec 2 416 kontrkandydata. Do tej pory włodarze Jasła byli w dojrzałym wieku, dlatego wybór młodej osoby na pewno zmieni podejście do zarządzania miastem.

Chciałbym, by młodzi mieszkańcy Jasła – w tym moja córka – znaleźli tu swoje szanse i możliwości. Żeby tak się stało Jasło musi być miastem, w którym władza rozwiązuje problemy mieszkańców, realizuje ich inicjatywy, zaspokaja potrzeby i odpowiada na ich aspiracje! – deklarował Adam Kostrząb.

Adam Kostrząb jest z wykształcenia prawnikiem. Doświadczenie samorządowe zdobywał od 2009 r. pracując na różnych szczeblach administracji lokalnej. W 2016 r. został zastępcą burmistrza Brzostku zajmując się inwestycjami i pozyskując środki zewnętrze.

Podczas kampanii wyborczej władze Powiatu Jasielskiego i Województwa Podkarpackiego deklarowały dobrą współpracę z Wojciechem Zającem. Czy Adam Kostrząb, jako burmistrz Jasła również może liczyć na dobrą współpracę na rzecz mieszkańców?

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły