wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Wszystkie pionki Putina. Spotkanie autorskie z Kacprem Płażyńskim

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W sobotę, 13 kwietnia w Domu Parafialnym przy jasielskiej Farze odbyło się spotkanie autorskie z posłem Kacprem Płażyńskim. W trakcie spotkania można było zadawać autorowi pytania, a po jego zakończeniu otrzymać autograf.

Wszystkie pionki Putina

Jedni robią to za pieniądze, inni dla kariery, wielu – z zacietrzewienia i głupoty. Rosja Władimira Putina kładzie się do łóżka z przedstawicielami elit politycznych, wyrafinowanymi intelektualistami i biznesem równie chętnie, jak z przerażoną zmianami klimatycznymi młodzieżą i zwykłymi bandziorami spod znaku komunizmu czy nazizmu.

Kacper Płażyński patrzy na rosyjskie wpływy na Zachodzie z nowej perspektywy. Zamiast rozglądać się po ekstremistycznych obrzeżach, skupia wzrok na centrum, nie oszczędzając ludzi uznawanych do niedawna za nietykalnych. Skrupulatna, odkrywająca wiele nieznanych szerzej u nas powiązań i mechanizmów analiza służy także odpowiedzi na pytanie, jak prowadzić polską politykę, by była ona jednocześnie skuteczna i etyczna. Taka, za jaką opowiadali się śp. Lech Kaczyński i Maciej Płażyński; zupełnie inna zaś, niż ta uprawiana przez Angelę Merkel czy Donalda Tuska.

„Wszystkie pionki Putina” to znakomity raport o wszystkich uwiedzonych, uzależnionych, skorumpowanych, a także „użytecznych idiotach” rosyjskich służb i polityków.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

- Reklama -

Podobne artykuły

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Wojciech
19 kwietnia, 2024 19:03

Szkoda że tak mało przy jasielskiej Farze działają żeby ludzi przyciągnąć do Boga.
Teraz ważna jest wojna, polityka i pieniądze – czyli ten drugi bóg – bóg chaosu, ego i mamony. chyba znalazł dobre miejsce przy jasielskiej Farze.

Grzegorz
15 kwietnia, 2024 08:41

Kacper Plażyński chce robić karierę na śmierci swojego ojca, który tworzył Platformę Obywatelską.
Warto przypomnieć, iż miał powstać rząd PO-PiS, jednak Jarosław Kaczyński chciał obsadzić swoimi ludźmi kluczowe ministerstwa, a zostawić PO mało znaczące.

Piotr
24 kwietnia, 2024 13:07

Tłumy….. juz bym sie nie zmieścił.

- Reklama -

Ostatnie artykuły