wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Wpadli podczas akcji „Trzeźwość”. Teraz odpowiedzą przed sądem

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasielska drogówka w ramach akcji „Trzeźwość” skontrolowała 1227 kierowców. Dwóch kierujących było pod wpływem alkoholu. Jeden z nich odpowie za wykroczenie a drugi za przestępstwo.

Policjanci z jasielskiej komendy kontrolowali stan trzeźwości kierujących na wyznaczonych punktach kontrolnych oraz podczas każdej kontroli drogowej. W trakcie dwudniowych działań pn. „Trzeźwość” w piątek i niedzielę skontrolowali 1227 kierujących. Dwóch z nich zdecydowało się wsiąść za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu.

Pierwszego kierującego policjanci z jasielskiej drogówki zatrzymali w piątek przed godz. 9 w Trzcinicy. 62-latek kierował seatem będąc w stanie po użyciu alkoholu. Alkomat wskazał blisko 0,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Będzie on odpowiadał za popełnienie wykroczenia. Drugi przypadek miał miejsce w niedzielę przed godz. 7 w Jaśle na drodze wojewódzkiej nr 992. Badanie alkomatem wskazało u kierującego alfą romeo zawartość prawie 0,8 promila alkoholu w organizmie. 47–letniemu mieszkańcowi powiatu strzyżowskiego również zatrzymano prawo jazdy. Odpowie on za popełnienie przestępstwa.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły