wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Wójt gminy Brzyska Rafał Papciak ma żal do wyborców. II turę oddaje walkowerem

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Wójt gminy Brzyska Rafał Papciak oddał walkowerem drugą turę wyborów samorządowych. W swoim wpisie na Facebooku zarzucił wyborcom, że zmiana nazwiska wójta gminy Brzyska jest dla nich ważniejsza od zrealizowanych w ciągu jego kadencji inwestycji.

Serdecznie dziękuję wam wszystkim, którzy głosowaliście na mnie w niedzielę 7 kwietnia w wyborach samorządowych. Cieszę się, że 1072 osoby doceniły moją pracę i oddały na mnie swój głos.

Gratuluję też moim kontrkandydatom osiągniętego wyniku, bo jest to 1933 głosy. Wynik pierwszej tury wyborów, a w szczególności wyniki do Rady Gminy jasno wskazują, że Mieszkańcy oczekują zmian.

Zrealizowane inwestycje i pozyskane przeze mnie środki finansowe na rozwój naszej gminy, a także stała poprawa jakości życia mieszkańców  ważne są dla 1072 osób, lecz dla 1933 osób najważniejsza jest tylko jedna zmiana – zmiana nazwiska wójta gminy Brzyska.

Zawsze działałem z myślą i na rzecz mieszkańców gminy Brzyska z szacunkiem do ich poglądów; z pokorą przyjmując ich decyzje wyborcze.

 Szanuję również ich ostatnią decyzję, którą wyrazili w niedzielnych wyborach dlatego też podjąłem decyzję o rezygnacji z kandydowania w drugiej turze.

Życzę wszystkim Mieszkańcom, aby w najbliższym czasie gmina Brzyska rozwijała się równie dobrze ja przez ostanie lata.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły