wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Wnioski o przyznanie nagrody Miasta Jasła za osiągnięcia w dziedzinie kultury

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Do końca października br. można składać wnioski o przyznanie nagrody Miasta Jasła w roku 2023 za osiągnięcia w dziedzinie kultury. Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać: stowarzyszenia, związki i grupy twórcze, instytucje kultury, szkoły artystyczne oraz radni Rady Miejskiej Jasła.

Nagrody Miasta Jasła za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej i naukowej oraz upowszechniania i ochrony kultury przyznawane są od 2001 roku na podstawie uchwały Rady Miejskiej Jasła z 5 kwietnia 2001 r. w sprawie ustanowienia Nagrody Miasta Jasła. Otrzymują je twórcy i animatorzy kultury związani ze środowiskiem jasielskim, za szczególne osiągnięcia artystyczne i naukowe oraz za wyróżniające się dokonania na rzecz upowszechniania i ochrony kultury.

Zgłoszenie dokonuje się w formie wniosku, na formularzu stanowiącym załącznik do Uchwały Nr XXXIV/369/2001 Rady Miejskiej Jasła z dnia 5 kwietnia 2001 r.

Szczegółowe informacje wraz z wnioskiem znajdują się pod adresem: https://um.jaslo.pl/pl/nagrody-miasta-jasla-w-zakresie-kultury/

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły