wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Wielkie brawa dla Karoliny Polak z Jasła!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Młoda wokalista z Jasła – Karolina Polak zdobyła II miejsce w swojej kategorii wiekowej w 28. Konkursie Piosenki „Wygraj Sukces”, organizowanym przez Tarnobrzeski Dom Kultury.

Wokalistkę przygotowali: Ewa Grzebień, jej opiekunka artystyczna oraz Wojciech Nowicki, instruktor muzyczny. Podczas koncertu finałowego, który odbył się 7 października br. w TDK, Karolina wystąpiła z piosenką „Nieobecni”, z tekstem Jonasza Kofty i muzyką Janusza Strobla oraz własnym akompaniamentem.

Do konkursu, który rozpoczął się w kwietniu br. i składał się z trzech etapów, zgłosiło się ponad 900 uczestników z 16 ośrodków kultury w kraju. Z Jasielskiego Domu Kultury, oprócz Karoliny, swoich sił próbowały jeszcze: Kinga Krygowska i Kornelia Gotfryd. Ta druga, w eliminacjach regionalnych (maj br.) otrzymała wyróżnienie, zaś do finału zakwalifikowała się Karolina Polak.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły