wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

W sylwestrową noc pobili 19-latka. Najbliższe miesiące spędzą w areszcie

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci z jasielskiego wydziału kryminalnego zatrzymali trzech młodych mężczyzn podejrzanych o pobicie. W sylwestrową noc w miejscowości Zarzecze mieli zaatakować 19-latka, powodując u niego poważne obrażenia. Zatrzymani usłyszeli zarzuty. Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

1 stycznia br. około godz. 2 w nocy, dyżurny jasielskiej komendy policji otrzymał informację o 19-latku, który z poważnymi obrażeniami zgłosił się do szpitala. Z relacji zgłaszającego wynikało, że 19-latek został najprawdopodobniej dotkliwie pobity. Policjanci z wydziału kryminalnego podjęli czynności zmierzające do ustalenia okoliczności tego zdarzenia. Z zebranych informacji wynikało, że 19-latek został pobity przez trzech mężczyzn, podczas zabawy sylwestrowej w miejscowości Zarzecze.  

Nad ustaleniem wszystkich sprawców oraz potwierdzeniem ich udziału w przestępstwie pracowali policjanci z wydziału kryminalnego jasielskiej komendy. Śledczy zebrali materiał dowodowy, na podstawie którego zatrzymali trzech podejrzewanych mężczyzn. To mieszkańcy gminy Jasło, 18-latek oraz dwaj 17-latkowie.

Wszyscy trzej trafili do policyjnego aresztu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym na postawienie mężczyznom zarzutów udziału w pobiciu 19-latka. Dwaj zatrzymani częściowo przyznali się do zarzucanego czynu. 

Wczoraj na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy. Napastnicy za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

Za popełnione przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności. 

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły