wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

W miniony weekend 16 osób straciło prawa jazdy za przekroczenie prędkości

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci z jasielskiej grupy „SPEED”, tylko w dwa dni zatrzymali 16 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Każdy z nich został ukarany wysokim mandatem i punktami karnymi, a także stracił swoje prawo jazdy na 3 miesiące.

W weekend, funkcjonariusze z jasielskiej grupy „SPEED” kontrolowali prędkość kierujących, którzy podróżowali drogami powiatu jasielskiego i krośnieńskiego. Czuwali nad tym, aby każdy przestrzegał określonych limitów i stosował się do znaków drogowych.

Przez dwa dni, jasielscy mundurowi zatrzymali 16 kierowców, którzy poruszali się zdecydowanie za szybko, przekraczając tym samym dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. 

Najsurowsza kara, spotkała kierowcę audi, który w niedzielę, w miejscowości Iwla, jechał z prędkością aż 144 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł, a na jego konto trafiło 15 punktów karnych. Dodatkowo, tak jak pozostałym 15 kierującym, zostało mu zatrzymane prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły