wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Utrudnienia w ruchu na DK73 w Jaśle

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

GDDKiA w Rzeszowie informuje, że od jutra (3 lipca br.) prowadzony będzie remont nawierzchni drogi krajowej nr 73 w Jaśle (ul. Lwowska i Bieszczadzka). Utrudnienia w ruchu potrwają do 7 lipca br.

W związku z remontem DK73 na ulicy Bieszczadzkiej i Lwowskiej w Jaśle (od km 167+200 do km 168+420) w dniach od 3 do 7 lipca wystąpią utrudnienia w ruchu. W celu usprawnienia przejazdu dla użytkowników przejeżdżających przez Jasło na relacji Pilzno – Jasło – Krosno wyznaczony będzie objazd drogą wojewódzką nr 992 pomiędzy rondem „Solidarności” w ciągu DK73, a rondem w ciągu DK28 w Jaśle.

Prosimy więc kierowców o stosowanie się do obowiązującego podczas robót oznakowania oraz poleceń osób kierujących ruchem. Apelujemy także, aby planując podróż uwzględniać dłuższy czas dojazdu do miejsca docelowego a w miarę możliwości wybierać trasy alternatywne.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły