wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Ukrainiec w terenie zabudowanym w Świerchowej jechał 142 km/h

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasielska drogówka zatrzymała w miniony weekend dwóch kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Sprawcy wykroczeń oprócz wysokiej grzywny i punktów karnych, utracili możliwość kierowania pojazdami przez najbliższe 3 miesiące.

W sobotę w Krośnie, jasielscy policjanci podczas patrolowania nieoznakowanym radiowozem drogi krajowej nr 28 zatrzymali do kontroli kierującego osobowym mercedesem, który na ul. Podkarpackiej w obszarze zabudowanym poruszał się z prędkością 134 km/h lekceważąc ograniczenie prędkości na tym odcinku drogi, które wynosi 70 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące oraz został ukarany mandatem w wysokości 2000 zł i 14 punktów karnych.

Natomiast w niedzielę na drodze wojewódzkiej nr 992 w Świerchowej, policjanci zauważyli kierującego audi, który wyprzedzał inny pojazd przejeżdżając podwójną linię ciągłą. Ponadto funkcjonariusze zmierzyli prędkość z jaką poruszał się kierowca tego samochodu, która wyniosła 142 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Siedzący za kierownicą obywatel Ukrainy został ukarany dwoma mandatami na łączna kwotę 2700 zł, a także zostało mu zatrzymane prawo jazdy na trzy miesiące.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Dorota
21 lutego, 2023 22:50

2700zł to jest jakiś żart? 142kmh na ograniczeniu do 50kmh? Polak by ile dostał? 5000zł? 10000zł?

Umma
22 lutego, 2023 07:36
Odpowiedź na  Dorota

Polakowi dowalili by 2x tyle

- Reklama -

Ostatnie artykuły