wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Ukrainiec pędził 130 km/h w terenie zabudowanym

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Niedawno wspominaliśmy o obywatelu Ukrainy, który o ponad 90 km/h przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym w Świerchowej. Wczoraj krośnieńscy policjanci zatrzymali kolejnego pirata drogowego z Ukrainy.

39-letni kierowca toyoty, w terenie zabudowanym pędził z prędkością 130 km/h. Jednak to nie jedyne przewinienie mężczyzny, który kilkadziesiąt minut wcześniej został ukarany za wyprzedzanie na przejściu dla pieszych oraz lekceważenie znaków zakazujących wykonanie tego manewru.

Wczoraj przed godz. 22, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego krośnieńskiej komendy prowadzili pomiar prędkości na odcinku drogi krajowej nr 19 w miejscowości Lipowica. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na rozpędzoną toyotę, której kierujący przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość.

Zarejestrowane przekroczenie prędkości
KMP Krosno

Za kierownicą pędzącego 130 km/h pojazdu siedział 39-letni obywatel Ukrainy. W związku ze znacznym przekroczeniem obowiązującej prędkości, policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyzny, nakładając na niego grzywnę w wysokości 2,5 tys. złotych i 15 punktów karnych.

Podczas sprawdzenia w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że przekroczenie prędkości to nie jedyne przewinienie drogowe, którego dopuścił się zagraniczny kierowca. Kilkadziesiąt minut wcześniej, mężczyzna został ukarany za wyprzedzanie na przejściu dla pieszych oraz lekceważenie znaków zakazujących wykonanie tego manewru.

ŹródłoKMP Krosno
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły