wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Ukradła torebkę i udawała, że ją znalazła

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

66-letnia kobieta, w jednym ze sklepów odzieżowych na ul. Kazimierza Wielkiego w Jaśle, ukradła torebkę. Wewnątrz znajdowały się m.in. dokumenty, portfel, złote kolczyki i smartfon. Po kradzieży, mieszkanka Jasła wróciła do sklepu i oddała torebkę. Brakowało jednak pieniędzy, złotych kolczyków i kilku innych drobiazgów.

W ubiegłym tygodniu, policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego, zostali skierowani do jednego ze sklepów odzieżowych na ul. Kazimierza Wielkiego w Jaśle, gdzie miało dojść do kradzieży.

Zgłaszająca oświadczyła, że podczas robienia zakupów w sklepie, zostawiła swoją torebkę na jednym z wieszaków. Po wyjściu ze sklepu zorientowała się, że nie ma jej przy sobie. W sklepie także jej nie znalazła. W torebce miał znajdować się portfel z gotówką, dokumenty, smartfon, złote kolczyki, artykuły spożywcze i kosmetyki.

W trakcie interwencji do policjantów oraz zgłaszającej, podeszła kobieta, która oświadczyła, że znalazła torebkę. Wewnątrz niej, brakowało jednak pieniędzy, złotych kolczyków, kosmetyczki oraz artykułów spożywczych. Po sprawdzeniu monitoringu, okazało się, że to właśnie ta kobieta zabrała torebkę. Do sklepu wróciła w zmienionej odzieży, pozorując jej odnalezienie. 66-latka przyznała się do kradzieży.

Następnie, jasielscy kryminalni udali się z 66-latką do miejsca jej zamieszkania, gdzie ujawnili brakujące przedmioty. Zostały one oddane pokrzywdzonej.

O tym jaką karę poniesie teraz mieszkanka Jasła, zadecyduje sąd.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły