wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Ukradł sprzęt rolniczy i sprzedał na złomie

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który z prywatnej posesji ukradł akumulator, brony polowe oraz kable akumulatorowe. 56 – latek sprzedał skradzione przedmioty na złomie. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

We wtorek przed godz. 12, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży, do której miało dojść na jednej z prywatnych posesji w Jaśle. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. Ustalili, że z posesji zostały skradzione, akumulator z zaparkowanego ciągnika rolniczego oraz kable akumulatorowe. Ponadto skradziono 6 szt. bron polowych. Wartość strat w związku z kradzieżą właściciel wycenił na kwotę 2300 zł.

Policjanci wykonali oględziny i zajęli się ustalaniem sprawcy.  W trakcie działań, tego samego dnia, sprawdzili pobliski złom. Tam zauważyli przedmioty, które opisał zgłaszający. Wykonali oględziny, a następnie skradzione rzeczy przekazali właścicielowi. Mundurowi ustalili dane mężczyzny, który sprzedał przedmioty na złomie i pojechali do miejsca jego zamieszkania. 56-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży. Złożył wyjaśnienia i nie przyznał się zarzucanego mu czynu. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły