wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Uderzył w ogrodzenie mając ponad 3 promile

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Kolejny pijany kierowca został zatrzymany przez jasielskich policjantów. Mężczyzna kierując volkswagenem stracił nad nim panowanie i uderzył w ogrodzenie. W swoim organizmie miał blisko 3,2 promila. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Teraz czekają go surowe konsekwencje.

W ubiegłą niedzielę około godz. 20.30, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle oraz Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie udali się na miejsce kolizji drogowej do Zawadki Osieckiej.

Na miejscu zastali kierującego volkswagenem, który w trakcie jazdy stracił panowanie nad pojazdem. 38-latek wypadł z jezdni i wjechał w ogrodzenie pobliskiej posesji. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości mieszkańca gminy Osiek Jasielski. Alkomat wskazał prawie 3,2 promila.

Mundurowi na miejscu zdarzenia wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Samochód, którym kierował mężczyzna został zabezpieczony na policyjnym parkingu. 38-latek został zatrzymany i przewieziony do jasielskiej komendy. Policjanci zatrzymali także jego prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny volkswagena.

Mieszkaniec gminy Osiek Jasielski po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Teraz czekają go surowe konsekwencje, o których zadecyduje sąd.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły