-9.2 C
Jasło
21 stycznia 2021, czwartek

Uczcijmy Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada!

Wyróżnione

Redakcja Moje Jasło
Redakcja Moje Jasłohttps://mojejaslo.pl/
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

11 listopada obchodzić będziemy Narodowe Święto Niepodległości. Jednak w tym roku, ze względu na sytuację epidemiczną, obchody odbędą się w symbolicznym wymiarze. Nie będzie oficjalnego pochodu ulicami Jasła. Dla zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, ceremonia składania kwiatów na płycie Grobu Nieznanego Żołnierza w Parku Miejskim będzie mieć miejsce w różnym przedziale czasowym.

O godzinie 9:00 w Sanktuarium św. Antoniego odprawiona zostanie Msza Święta w intencji Ojczyzny, dostępna także online pod adresem:http://www.franciszkaniejaslo.pl/transmisje_na_zywo/

Zachęcamy do wywieszania flag i do dekorowania barwami narodowymi swoich posesji, okien i witryn oraz do zaśpiewania południe Hymnu Państwowego. Przeżywajmy to wyjątkowe święto w najbliższym gronie, ciesząc się wspólnie z rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości Starosta Jasielski Adam Pawluś wystosował do mieszkańców powiatu okolicznościowy list:

Skan przemówienia podpisany przez Starostę Jasielskiego Adama Pawlusia

Więcej artykułów

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ostatnie artykuły