wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Turniej Judo w Jaśle odwołany z powodu koronawirusa

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Informację o odołaniu turnieju Judo w Jaśle z powodu zagrożenia koronawirusem zamieściło na swoim Facebooku International Judo League. Poniżej zamieszczamy pełną treść komunikatu.

Z przykrością informujemy, że decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jaśle, nasz najbliższy turniej musi zostać odwołany.

Turniej w Jaśle przyciągał do tej pory wielu obcokrajowców i w obecnej sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, organizatorzy stali się niejako ofiarą międzynarodowej popularności turnieju. To co zwykle nas bardzo cieszy, tym razem przysparza kłopotów.

Dobra wiadomość jest taka, że już w tej chwili pojawia się informacja o nowym terminie turnieju, który ma szansę odbyć się w dniach 7-8 czerwca.

Z przykrością informujemy, że decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jaśle, nasz najbliższy turniej…

Opublikowany przez International Judo League Piątek, 28 lutego 2020
- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
28 lutego, 2020 20:56

Przesadna ostrożność. Polsce bardziej zagraża sezonowa grypa niż koronawirus. Zagrożeni w obu przypadkach mogą być tylko ludzie starsi.

Ipn
29 lutego, 2020 18:27

Ciekawe ile miasto na tym oszczędzi

- Reklama -

Ostatnie artykuły