wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

„Trzeźwy poranek” w powiecie jasielskim. Policja skontrolowała 850 kierowców

Wyróżnione

Redakcja
Redakcja
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Po raz kolejny policjanci z jasielskiej drogówki realizowali na drogach naszego powiatu działania mające na celu eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących. Podczas poniedziałkowej akcji „Trzeźwy poranek”, mundurowi skontrolowali łącznie 850 kierujących. Sześciu z nich straciło uprawnienia do kierowania, ponieważ byli pod wpływem alkoholu oraz niedozwolonych środków.

- Reklama -

Wczoraj od rana na drogach powiatu jasielskiego można było spotkać więcej patroli ruchu drogowego. Funkcjonariusze realizowali zadania związane z ujawnianiem i eliminowaniem z ruchu nietrzeźwych kierujących w ramach akcji „Trzeźwy poranek”. 

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili kontrole stanu trzeźwości kierujących pojazdami w wyznaczonych punktach kontrolnych. Mundurowi sprawdzili łącznie stan trzeźwości u 850 kierujących. W wyniku prowadzonych działań ujawnili 6 kierujących, którzy prowadzili pojazd pod wpływem alkoholu. Trzej kierujący odpowiedzą za popełnienie wykroczenia, pozostali muszą liczyć się z odpowiedzialnością za popełnienie przestępstwa. 

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Shh
13 lipca, 2021 10:04

Znaleźli idealna porę żeby złapać tych co dzień wcześniej wypili parę piw podczas oglądania meczu. I kto mi powie, że takie łapanki służą komuś poza policją??!

Yuki
13 lipca, 2021 10:15
Odpowiedź na  Shh

Zadzwoń na policję żeby rano nie kontrolowali bo będziesz dzień wcześniej pil

- Reklama -
Zabiegi estetyczne Jasło. Liposukcja kawitacyjna

Ostatnie artykuły