wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

„Trzeźwy poranek” w powiecie jasielskim. Policja skontrolowała 850 kierowców

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Po raz kolejny policjanci z jasielskiej drogówki realizowali na drogach naszego powiatu działania mające na celu eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących. Podczas poniedziałkowej akcji „Trzeźwy poranek”, mundurowi skontrolowali łącznie 850 kierujących. Sześciu z nich straciło uprawnienia do kierowania, ponieważ byli pod wpływem alkoholu oraz niedozwolonych środków.

Wczoraj od rana na drogach powiatu jasielskiego można było spotkać więcej patroli ruchu drogowego. Funkcjonariusze realizowali zadania związane z ujawnianiem i eliminowaniem z ruchu nietrzeźwych kierujących w ramach akcji „Trzeźwy poranek”. 

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili kontrole stanu trzeźwości kierujących pojazdami w wyznaczonych punktach kontrolnych. Mundurowi sprawdzili łącznie stan trzeźwości u 850 kierujących. W wyniku prowadzonych działań ujawnili 6 kierujących, którzy prowadzili pojazd pod wpływem alkoholu. Trzej kierujący odpowiedzą za popełnienie wykroczenia, pozostali muszą liczyć się z odpowiedzialnością za popełnienie przestępstwa. 

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Shh
13 lipca, 2021 10:04

Znaleźli idealna porę żeby złapać tych co dzień wcześniej wypili parę piw podczas oglądania meczu. I kto mi powie, że takie łapanki służą komuś poza policją??!

Yuki
13 lipca, 2021 10:15
Odpowiedź na  Shh

Zadzwoń na policję żeby rano nie kontrolowali bo będziesz dzień wcześniej pil

- Reklama -

Ostatnie artykuły