wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Trudne zwycięstwo Czarnych Jasło z Przełęczą Dukla

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Z wielkim trudem, ale zwycięsko wyszli Czarni Jasło z ligowej potyczki z zespołem Przełęczy Dukla. Losy spotkania w drugiej połowie odwrócili dwaj obrońcy, Tomasz Tragarz i Sebastian Suszko. Ten drugi skutecznie wykonał „jedenastkę” w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry.

Po pierwszych 45 minutach był bezbramkowy remis. Niedługo po wznowieniu gry w drugiej odsłonie meczu, gospodarze zadali skuteczny cios w wykonaniu Macieja Mierzejewskiego. Jaślanie postawili wszystko na jedną kartę i zabrali się do odrabiania strat. Najpierw Damiana Niemczyńskiego pokonał Tomasz Tragarz, a decydującą o ważnym zwycięstwie bramkę z rzutu karnego zdobył etatowy wykonawca tych stałych fragmentów gry Sebastian Suszko. Chwilę wcześniej faulowany w polu karnym rywali był wracający do regularnych występów Adrian Brzostowski. Po dzisiejszym zwycięstwie Czarni Jasło umocnili się na pozycji lidera, a przewaga nad drugim zespołem w tabeli wzrosła do czterech punktów.

Przełęcz Dukla – Czarni Jasło 1:2 (0:0)
1:0 M. Mierzejewski (51)
1:1 Tragarz (72)
1:2 Suszko (90-karny)

Żółte kartki: Zima, Sroka – Potera.

Sędziował: Farion (Jedlicze).

Przełęcz: Niemczyński – Krzywda, M. Mierzejewski, Słowik, Orłowski – Latkiewicz, Zięba, Pasterczyk (81 Korzec), T. Mierzejewski, Kotłowski (70 Sroka) – Blok (65 Zając).

Czarni: Lepucki – Tragarz, Suszko, Remut, Kosiba (73 Gogosz) – Michoń (46 Fara), Janus, Mastaj, Potera (63 Brzostowski), Ząbkiewicz (65 Monzer) – Rzońca.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły