wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Trofea sportowe na zamówienie

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

O wymiernych korzyściach płynących z uprawiania sportu nie trzeba nikogo przekonywać. Wszyscy eksperci podkreślają jednogłośnie, że uczy mądrej świadomości swojego ciała – jak rozluźniać zbyt napięte mięśnie, regulować oddech i nie pozwolić sobie na przejmujący ból. Pomaga także radzić sobie ze stresem, który potrafi sparaliżować w najmniej odpowiednim momencie. Każda trudna sytuacja to nie dramat, tylko wyzwanie, któremu należy sprostać. Sport, niezależnie od wybranej dyscypliny, uczy przede wszystkim tego, że każdy kiedyś przegrywa. Ale ważny jest fakt, że zawsze można spróbować jeszcze raz. Można pokonać swoje słabości, ograniczenia, niedostatki i zwyciężyć. A potem stanąć na podium, aby w blasku chwały cieszyć się ze swojego sukcesu.

Firma, która zna potrzeby swoich klientów

Firma Medale-trofea doskonale rozumie, jak wielką wagę przykłada się do wygranych zawodów sportowych. Niezależnie od tego, czy są to jednostkowe zmagania na szczeblu szkolnym czy mistrzostwa ogólnopolskie, w których biorą udział znane drużyny, zawsze warto odpowiednio uhonorować zwycięzców. Dlatego w swojej ofercie posiada szeroki wybór pucharów, medali, statuetek czy innych trofeów sportowych. Fundamentalną zasadą tej firmy jest indywidualne podejście do każdego klienta i sprostanie jego oczekiwaniom.

Figurka odlewana piłka nożna-

Ceniony producent nagród sportowych

Niezwykle istotna w działaniu firmy Medale-trofea jest współpraca z firmą Tryumf – znanym i cenionym producentem wszelkiego rodzaju nagród sportowych. Wyróżnia ich jakość wykonania oraz dbałość o każdy, nawet najmniejszy, detal. Wykorzystanie najwyższej klasy materiałów, między innymi stali lub szkła, pozwala projektantom nadać dowolnie wybrany kształt statuetki lub medalu. Równie ważne przy realizacji każdego zamówienia jest spersonalizowanie produktu. Na życzenie klientów są dodawane naklejki, aluminiowe emblematy, a także specjalnie grawerowane tabliczki. Takie działania pozwalają klientom mieć pewność, że otrzymują wyjątkowy produkt w najbardziej korzystnej cenie.

Puchary

Niepowtarzalne medale – wartościowe nagrody

Wydaje się, że wykonanie tanich i zarazem niepowtarzalnych medali jest niemożliwe? Nic bardziej mylnego. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań oraz wykorzystaniu najlepszego rodzaju stali w katalogu ofert firmy Medale-trofea znajdują się medale firmy Tryumf w trzech kolorach: złotym, srebrnym i brązowym. Są niezwykle trwałe, odporne na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne czy korozję. Zarówno głębsze przetłoczenia, jak również drobne zdobienia są wykonane wręcz z chirurgiczną precyzją, dzięki czemu gotowy wyrób staje się ekskluzywną pamiątką dla potencjalnego zwycięzcy.

Nagroda w zmaganiach sportowych to nie tylko symboliczny medal albo dyplom. Może być nią również puchar lub statuetka, wykonane techniką odlewu lub z wysokiej jakości szkła. Dodatkowo ozdobne elementy z brązu lub marmuru wspaniale podkreślają rangę wydarzenia, podczas którego ma zostać wręczony. Firma Medale-trofea zachęca również do dołączenia tabliczki ze specjalnie zaprojektowanym i wykonanym w ich pracowni grawerem. Dzięki temu zwycięstwo będzie odpowiednio upamiętnione, a uczestnictwo w samych zawodach sportowych nabierze jeszcze większego prestiżu. Pracownicy tej firmy doskonale zdają sobie sprawę, że każdy sportowiec zasługuje na uznanie za setki godzin spędzonych na wyczerpujących treningach, dziesiątki minut oczekiwań na start i ułamki sekund, które dzielą go od upragnionej mety.

Przejrzyj pełną ofertę nagród sportowych na stronie http://www.medale-trofea.pl/.

- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -

Ostatnie artykuły