wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Szaleniec za kierownicą BMW stracił prawo jazdy

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policyjna grupa SPEED z Jasła zatrzymała kierowcę BMW, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 148 km/h i w dodatku wyprzedzał na podwójnej ciągłej. 31-latek z powiatu gorlickiego został ukarany wysokim mandatem, punktami karnymi i stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

Tylko w miniony weekend, na drogach powiatu jasielskiego i krośnieńskiego, funkcjonariusze z Jasła, zatrzymali 15 kierujących, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h.

Niechlubnym rekordzistą okazał się 31-latek, który w Siepietnicy pędził swoim bmw aż 148 km/h. Ponadto wyprzedzał inny pojazd, nie stosując się tym samym, do linii podwójnej ciągłej. Za popełnione wykroczenia został ukarany dwoma mandatami na łączną kwotę 2700 zł, a na jego konto trafiło 20 punktów karnych.

– informuje jasielska policja

Wszyscy zatrzymani piraci drogowi utracili uprawnienia do kierowania pojazdami na okres trzech miesięcy.

Policja ostrzega, że jazda z nadmierną prędkością wiąże się nie tylko z wysokim mandatem, punktami karnymi, czy nawet utratą prawa jazdy, to przede wszystkim realna możliwość stworzenia zagrożenia nie tylko dla siebie, ale także dla innych uczestników ruchu drogowego. Niestety wciąż nie brakuje kierowców, którzy decydują się naciskać na pedał przyspieszenia zdecydowanie za mocno. Dlatego policjanci z jasielskiej grupy „SPEED”, nie ustają w walce z tymi, którzy drastycznie łamią określone limity prędkości.

ŹródłoKPP Krosno
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły