wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Świąteczne upominki dla pracowników Pogotowia Ratunkowego w Jaśle i Brzozowie od VIVO! Krosno

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Ratownicy medyczni każdego dnia służą społeczeństwu niosąc potrzebną pomoc. Ich ciężką i odpowiedzialną pracę doceniło VIVO! Krosno, wręczając pracownikom Pogotowia Ratunkowego w Jaśle i Brzozowie świąteczne upominki w postaci biletów do kina Helios oraz Karty Podarunkowe VIVO! o łącznej wartości blisko 25 000 zł.

VIVO! Krosno aktywnie włącza się w życie lokalnej społeczności, wspierając ciekawe projekty oraz grupy zawodowe, które służą mieszkańcom regionu. Tym razem, w podziękowaniu za zaangażowanie i poświęcenie, Centrum Handlowe przekazało pracownikom Pogotowia Ratunkowego w Jaśle i Brzozowie bilety na dowolne seanse filmowe w kinie Helios Krosno oraz Karty Podarunkowe VIVO! o wartości 200 zł każda, do wykorzystania we wszystkich sklepach i punktach usługowych znajdujących się na terenie Centrum. Karty ważne są przez 12 miesięcy.

Wspieranie służb medycznych z regionu powoli staje się naszą tradycją. Tak jak w zeszłym roku, i tym razem zdecydowaliśmy się w symboliczny sposób podziękować pracownikom Pogotowia Ratunkowego za poświęcenie i ciężką pracę. Jesteśmy pełni podziwu dla ich profesjonalnej postawy i codziennego heroizmu, w szczególnie trudnych i stresujących warunkach. Liczymy, że świąteczne prezenty od VIVO! Krosno sprawią naszym lokalnym bohaterom dużo radości i niezapomnianych, filmowych wrażeń. Wierzymy, że pozwolą im choć na chwilę oderwać się od ciężkiej codzienności – mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno. 

ŹródłoVIVO! Krosno
- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
andrzej
22 grudnia, 2021 06:38

a gdzie maseczki w pomieszczeniu zamknietym ?

- Reklama -

Ostatnie artykuły