wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Sukcesy zawodników ASW JUDO JASŁO!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Miniony weekend był pracowity dla członków klubu UKS ASW JUDO JASŁO. W ciągu dwóch dni nasi wychowankowie wzięli udział w trzech imprezach sportowych.

Sobota to wyjazd do Bytomia gdzie odbyła się druga i decydująca eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w dniach 1-2.06.2018 w Pile.

W drugiej eliminacji wystartował czwórka naszych zawodniczek, które osiągnęły następujące wyniki:

  • Nocula Natalia – II miejsce w kategorii wagowej do 57 kg
  • Kwaśny Gabriela – III miejsce w kategorii wagowej do 57 kg
  • Dubis Katarzyna – III miejsce w kategorii wagowej do 63 kg
  • Zoła Lena – V miejsce w kategorii wagowej do 52 kg

Natalia, Gabriela i Katarzyna uzyskały kwalifikację na tą najważniejszą imprezę sportową w grupie juniorek młodszych w naszym kraju. Lena w swojej kategorii jest zawodniczką rezerwową.

Sukcesy zawodników ASW JUDO JASŁO!

Nasze województwo podczas tej imprezy reprezentować będzie najwięcej zawodniczek z naszego klubu.

W sobotę w Kielcach rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Masters gdzie udział wzięła jedyna nasza reprezentanta Alicja Muszańska. Ala zdobyła srebrny medal w kategorii wagowej do 52 kilogramów i do swojej kolekcji dołożyła kolejny medal Mistrzostw Polski.

W niedzielę nasi młodzicy udali się również do Bytomia w celu rozegrania najważniejszej imprezy sportowej dla tej grupy wiekowej w naszym kraju.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików skupiły pond 300 zawodników. W tych zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci naszego klubu.

Mateusz Kluszczyk w swojej kategorii wywalczył srebrny medal, natomiast Patryk Zawadzki uplasował się w tej rywalizacji na trzecim miejscu.

Miniony weekend był kolejnym gdzie nasi zawodnicy i trenerzy rywalizowali w kilku turniejach. Udział w tych zawodach nie byłby możliwy bez wsparcia Urzędu Miasta Jasła.

UKS ASW JUDO JASŁO

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły