Sukcesy zawodników ASW JUDO JASŁO!

Miniony weekend był pracowity dla członków klubu UKS ASW JUDO JASŁO. W ciągu dwóch dni nasi wychowankowie wzięli udział w trzech imprezach sportowych.

Sobota to wyjazd do Bytomia gdzie odbyła się druga i decydująca eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w dniach 1-2.06.2018 w Pile.

W drugiej eliminacji wystartował czwórka naszych zawodniczek, które osiągnęły następujące wyniki:

  • Nocula Natalia – II miejsce w kategorii wagowej do 57 kg
  • Kwaśny Gabriela – III miejsce w kategorii wagowej do 57 kg
  • Dubis Katarzyna – III miejsce w kategorii wagowej do 63 kg
  • Zoła Lena – V miejsce w kategorii wagowej do 52 kg

Natalia, Gabriela i Katarzyna uzyskały kwalifikację na tą najważniejszą imprezę sportową w grupie juniorek młodszych w naszym kraju. Lena w swojej kategorii jest zawodniczką rezerwową.

Sukcesy zawodników ASW JUDO JASŁO!

Nasze województwo podczas tej imprezy reprezentować będzie najwięcej zawodniczek z naszego klubu.

W sobotę w Kielcach rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Masters gdzie udział wzięła jedyna nasza reprezentanta Alicja Muszańska. Ala zdobyła srebrny medal w kategorii wagowej do 52 kilogramów i do swojej kolekcji dołożyła kolejny medal Mistrzostw Polski.

W niedzielę nasi młodzicy udali się również do Bytomia w celu rozegrania najważniejszej imprezy sportowej dla tej grupy wiekowej w naszym kraju.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików skupiły pond 300 zawodników. W tych zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci naszego klubu.

Mateusz Kluszczyk w swojej kategorii wywalczył srebrny medal, natomiast Patryk Zawadzki uplasował się w tej rywalizacji na trzecim miejscu.

Miniony weekend był kolejnym gdzie nasi zawodnicy i trenerzy rywalizowali w kilku turniejach. Udział w tych zawodach nie byłby możliwy bez wsparcia Urzędu Miasta Jasła.

UKS ASW JUDO JASŁO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wprowadzić imię

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.