15.2 C
Jasło
25 września 2020, piątek

Strona internetowa Urzędu Miasta w Jaśle nagrodzona!

Wyróżnione

Dlaczego warto zdecydować się na szkolenia winiarskie dla firm?

Wyjazd integracyjny bądź spotkanie pracownicze to sposobność do lepszego poznania współpracowników. Niestety często zdarza się, iż jego forma jest nudna i niezachęcająca....
Redakcja Moje Jasło
Redakcja Moje Jasłohttps://mojejaslo.pl/
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego Redakcja Tygodnika regionalnego „Nowe Podkarpacie” i Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych przyznają najlepszym samorządom nagrody w kategorii powiat, miasto i gmina.

W XVIII edycji Podkarpackiej Nagrody Samorządowej nagroda przypadła stronie Urzędu Miasta w Jaśle, która została wysoko oceniona przez profesjonalne jury i mieszkańców Podkarpacia.

Nowoczesna i przyjazna strona internetowa ułatwia komunikację z mieszkańcami oraz przyczynia się do budowy pozytywnego wizerunku Miasta Jasła w Polsce i poza granicami. Cieszy fakt, że Urząd Miasta w Jaśle potrafi iść z duchem czasu!

- Reklama -

Więcej artykułów

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły

Długie kolejki do jasielskiego ZUS-u. “Trzeba wyczekać swoje”

Do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Jaśle ustawiają się codziennie długie kolejki interesantów. Epidemia koronawirusa zaburza funkcjonowanie wszystkich publicznych instytucji. Ile trzeba czekać...

Prace modernizacyjne w jasielskim muzeum trwają

Zakończył się już pierwszy etap projektu „Ukryte skarby Muzeum Regionalnego w Jaśle”. W sumie na modernizację budynku przeznaczono ponad 4,1 mln złotych.

Jasielscy policjanci szkolili żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej

Jasielscy policjanci szkolili żołnierzy V Kompanii Lekkiej Piechoty Jasło z 33. Batalionu Lekkiej Piechoty z Dębicy. Szkolenie odbyło się na terenie rekreacyjnym...