Strefa psa dla Twojego pupila

1
StrefaPsa - mojejaslo

Pomysł na stworzenie salonu strzyżenia psów rodził się od wielu lat. W końcu udało się stworzyć miejsce, w którym z chęcią będziemy zajmować się Państwa pupilami, z pasją i przyjemnością! Każdy piesek jest dla nas ważny. Niezależnie czy jest psiakiem rasowym czy kundelkiem, zapewnimy mu kompleksową pielęgnację z użyciem profesjonalnych kosmetyków. Ważny jest dla nas również komfort psychiczny pupila, stąd nigdy nie używamy  jakichkolwiek środków usypiających czy uspokajających.

StrefaPsa - Moje Jasło

Strefa Psa powstała, aby pomagać właścicielom we właściwej pielęgnacji ich ukochanych pupili, dlatego podczas pierwszej wizyty staramy się dowiedzieć jak najwięcej o dotychczas stosowanych metodach pielęgnacji. Bardzo ważne jest również nawiązanie kontaktu z pupilem i oswojenie go z nowymi osobami.

StrefaPsa - Moje Jasło

W naszej ofercie można znaleźć m.in. kąpiel, trymowanie, rozczesywanie i strzyżenie, obcinanie pazurków i czyszczenie uszu. Wymienione zabiegi wpływają nie tylko na wygląd, ale także na zdrowie psa. Dzięki temu masz pewność, że Twój pupil nie będzie cierpiał z powodu długiej sierści w okresie letnim, infekcji ucha czy zbyt długich pazurów.

StrefaPsa - Moje Jasło 6

Systematyczność w dbaniu o psiaka jest niezwykle ważna, ponieważ pomaga wyrobić w naszym zwierzaku poprawne nawyki związane ze szczotkowaniem i myciem. Nieprzyzwyczajony do tego zabiegów pupil może odczuwać strach i dyskomfort. Po przełamaniu pierwszych lodów z każdą wizytą jest coraz łatwiej. Niektóre psiaki tak polubiły nasz salon, że już od samego wejścia witają nas radosnym merdaniem ogona. Mamy nadzieję, że Twój pupil również dołączy do stałego grona naszych zadowolonych klientów.

Psi Fryzjer – Strefa Psa serdecznie zaprasza wszystkich czworonożnych Przyjaciół –strefapsajaslo.pl, Facebook.

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
andrzej
16 maja, 2018 15:18

Bardzo fajna sprawa na pewno wybiorę się tam z moim małym Rockim.