wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Środki zapobiegawcze za posiadanie narkotyków

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasielscy policjanci zatrzymali mężczyznę w związku z posiadaniem znacznej ilości narkotyków. 25-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród miał przy sobie 100 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania i udzielania narkotyków. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe. Zgodnie z obowiązującym prawem 25-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek w Żółkowie, policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, wspólnie z funkcjonariuszami referatu patrolowo – interwencyjnego zatrzymali do kontroli osobowe audi. Policjanci podejrzewali, że znajdujące się wewnątrz osoby mogą posiadać niedozwolone środki odurzające. Pojazdem podróżowało dwóch młodych mężczyzn. W trakcie interwencji jeden z nich, 25-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród zachowywał się nerwowo. Okazało się, że ukrył w pojeździe woreczek foliowy z zawartością 100 gramów marihuany.

25-latek trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty. Przyznał się do posiadania i udostępniania narkotyków. Decyzją Prokuratury Rejonowej w Jaśle zastosowano wobec niego środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz poręczenia majątkowego.

Sprawa może mieć charakter rozwojowy.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły