wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Spektakularny sukces licealistów z Kołaczyc na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Policyjnej

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

19 kwietnia 2024r., w Akademii Policji w Szczytnie odbył się finał XV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Policyjnej, objętej patronatem honorowym Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Doskonale spisali się w niej licealiści z Kołaczyc, którzy całkowicie zdominowali swoich konkurentów z kilkudziesięciu szkół z całej polski. Zarówno w konkurencjach sprawnościowych, jak i na egzaminie ustnym, młodzież z kołaczyckiego liceum nie dała żadnych szans swoim rówieśnikom, m.in. z Warszawy, Częstochowy, Lublina, Poznania i wielu innych.

Spektakularny sukces licealistów z Kołaczyc na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Policyjnej

I miejsce zajął Adrian Długosz, II – Adriana Maziarz, III – Klaudia Kiełbasa, dodatkowo w pierwszej dziesiątce znalazło się kolejnych troje uczniów naszej szkoły, tj. Zuzanna Marek, Kinga Jajko i Karol Wielgosz, zajmując 5,6 i 9 miejsce. Tym samym nasi uczniowie zdobyli 6 z 15 miejsc do zdobycia i zostaną przyjęci na wybrany kierunek studiów I stopnia realizowany w Akademii Policji bez udziału w dalszym postepowaniu rekrutacyjnym. Świetny wynik osiągnęła również Marta Zabawa i Mikołaj Zięba plasując się kolejno na 18 i 20 pozycji wśród 30 najlepszych finalistów z całej Polski, wyłonionych po dwóch etapach rywalizacji.

Uczniowie przygotowywali się do Olimpiady pod kierunkiem mgr Dariusza Szczepanika i mgr Macieja Karpa.

Dziękujemy uczniom i nauczycielom oraz życzymy dalszych sukcesów na nowej drodze życia.

- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Iga
29 kwietnia, 2024 12:19

Gratulacje!

- Reklama -

Ostatnie artykuły