wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Śmiertelny wypadek w Trzcinicy

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Dzisiaj około godziny 19 00 w Trzcinicy doszło do tragicznego w skutkach potrącenia pieszego przez samochód osobowy. Pomimo prób reanimacji potracony mężczyzna zmarł. 

Na drodze krajowej nr 28 w kierunku Trzcinicy pieszy został śmiertelnie potrącony przez 24 letnią mieszkankę gminy Skołyszyn jadącą w kierunku Gorlic. Wstępne badanie kierującej pojazdem kobiety wykazało, że jest trzeźwa. Najprawdopodobniej przyczyną wypadku było wtargnięcie mężczyzny na jezdnię. Pomimo szybkiej akcji reanimacyjnej służb ratowniczych mężczyzny nie udało się uratować.

Śmiertelny wypadek w Trzcinicy
Fot. KPP Jasło

Na miejsce przybyła jasielska Policja. Funkcjonariusze zabezpieczyli na parkingu strzeżonym samochód kobiety w celu wykonania oględzin, ciało mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań.

Droga nr 28 w kierunku Trzcinicy, na której doszło do śmiertelnego wypadku, została zablokowana. Prosimy o ostrożność.

- Reklama -

Podobne artykuły

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Rodger
7 stycznia, 2019 08:05

Nie wiem jak było w tym przypadku ale odnosząc się do innych sytuacji, których jestem świadkiem to wiele przypadków piesi sami prowokują. Wyjdzie jeden z drugim na przejście – bo on ma pierwszeństwo – i później dziw, że nie wyhamował. A prawda jest taka, że przeważnie ci co nie mają prawa jazdy albo prawie wcale nie jeżdżą nie mają wyobraźni, że nawet najlepsze auto z najlepszymi na rynku oponami nie stanie w miejscu na śliskim i nawet przy 35 km/h można nie wyhamować przed przejściem. Przykład z dnia dzisiejszego: droga prosta pod cmentarzem, wydaje się że czarna, dodajesz gazu a… Czytaj więcej »

Tom
5 stycznia, 2019 18:21

Bolesny przykład na to jak bardzo ważne sa odblaski na drodze

Alexa
4 stycznia, 2019 23:57

Przykre… prawdopodobnie to nieszczesliwy wypadek niezawiniony alkoholem i szalenstwem na drodze. Kobieta pewnie nie zdazyla zareagowac, moze spanikowala…

- Reklama -

Ostatnie artykuły