CZERNECKI Andrzej Stefan – 5 830 (45.15%)
PABIAN Ryszard Józef – 7 083 (54.85 %)

Rada Miejska Jasła:
12 radnych z KWW Ryszarda Pabiana:
Lecz Polak, Andrzej Dybaś, Bogusława Wójcik, Kazimierz Mikrut, Krystyna Sikora, Ryszard Pabian, Małgorzata Rymarz, Bogdan Ziemba, Henryk Rak, Jerzy Okarma, Izabela Jankowska-Zawada, Iwona Dziedzic.
9 radnych z KWW „Jaślanie”:
Andrzej Czernecki, Mariola Mazur, Jan Pierzchała, Elżbieta Bernal, Leszek Znamirowski, Józef Twarduś, Rober Hap, Krzysztof Czeluśniak, Maria Kluz.

KWW „Jaślanie”

Okręg nr 1 (Osiedla: “Kopernika”, “Górka Klasztorna”, “Gądki”, “Niegłowice”, “Żółków, “Rafineria”)

1. CZERNECKI Andrzej Stefan – 501
2. MAZUR Mariola Ewa – 273
3. BANACH-GANCARZ Joanna Katarzyna – 208
4. PIERZCHAŁA Jan – 514
5. JANUSZ Grzegorz – 132
6. SZYDŁO Beata Jadwiga – 35
7. KOWALSKA Anetta Katarzyna – 76
8. PUTYŁO-BUŚ Karolina Lidia – 25
9. KOPEĆ Wojciech Władysław – 204

Okręg nr 2 (Osiedla: “Śródmieście”, “Ulaszowice”, “Hankówka”, “Sobniów”, “Brzyszczki”)

1. BERNAL Elżbieta Janina – 390
2. ZNAMIROWSKI Leszek – 548
3. TWARDUŚ Józef – 253
4. KILAR Sylwia Katarzyna – 193
5. DUDEK Artur Stanisław – 157
6. BURNATOWSKI Jacek – 115
7. ZDUNEK Alina Wiktoria – 84
8. WIETCHY-BUCHOLC Małgorzata Beata – 72
9. NOWOSIELSKI Krzysztof Andrzej – 112

Okręg nr 3 (Osiedla: “Mickiewicza”, “Kaczorowy”, “Bryły”, “Gamrat”, “Krajowice”)

1. HAP Robert Ryszard – 549
2. MARSZAŁEK Aleksandra Magdalena – 177
3. CZELUŚNIAK Krzysztof Czesław – 532
4. DZIUBANIK Aneta Katarzyna – 106
5. KLUZ Maria Małgorzata – 313
6. GRABEK Marcin Łukasz – 60
7. SEWERYN-BĄK Anna Ewa – 35
8. SZUFNARA Mariusz Krzysztof – 32
9. BIALIK Andrzej Kazimierz – 118

KWW Ryszarda Pabiana

Okręg nr 1 (Osiedla: “Kopernika”, “Górka Klasztorna”, “Gądki”, “Niegłowice”, “Żółków, “Rafineria”)

1. POLAK Lech – 752
2. DYBAŚ Andrzej – 382
3. WÓJCIK Bogusława Maria – 481
4. RYBKA Michał Tadeusz – 129
5. MIRKUT Kazimierz – 202
6. NOCULA Celina Zofia – 97
7. JAGIELSKA Maria Kazimiera – 154
8. FILIP Mariusz Stanisław – 183
9. FORTUNA Katarzyna Agata – 125

Okręg nr 2 (Osiedla: “Śródmieście”, “Ulaszowice”, “Hankówka”, “Sobniów”, “Brzyszczki”)

1. SIKORA Krystyna Lucyna – 502
2. PABIAN Ryszard Józef – 628
3. RYMARZ Małgorzata Iwona – 209
4. ZIEMBA Bogdan Andrzej – 390
5. JÓZEFOWICZ Barbara – 50
6. WĘGRZYN Marcin Jacek – 193
7. KASPRZYK Tomasz – 120
8. PIĘTA Agata Zuzanna – 96
9. MUSIAŁOWICZ-CZECH Elwira Ewa – 199

Okręg nr 3 (Osiedla: “Mickiewicza”, “Kaczorowy”, “Bryły”, “Gamrat”, “Krajowice”)

1. RAK Henryk – 427
2. OKARMA Jerzy – 433
3. JANKOWSKA-ZAWADA Izabela Anna – 220
4. NACHMANN Jacek – 155
5. WĘGRZYN Jerzy Józef – 202
6. PILUT Barbara Urszula – 200
7. DUSZA Wacław Krzysztof – 192
8. DZIEDZIC Iwona Aneta – 233
9. SOBCZYK Agnieszka Aleksandra – 207

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wprowadzić imię

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.