wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Rusztowania Krause ClimTec – wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Szukasz niezawodnych, wytrzymałych rusztowań? Sprawdź rusztowania Krauze, które charakteryzują się trwałością i wytrzymałością. Zastosowane przy produkcji najnowsze rozwiązania takie jak odporne na wilgoć platformy, antypoślizgowe, odporne na wilgoć platformy czy specjalne kółka jezdne podnoszą komfort użytkowania rusztowań.

Czym cechują się rusztowania Krause ClimTec?

Rusztowania aluminiowe pozwalają prowadzić prace remontowe na zewnątrz i wewnątrz budynku. Ogromną zaletą produktów Krause ClimTec jest ich szybki montaż. Poza tym fachowcy mają do dyspozycji komfortową regulację wysokości, która pozwala ustawić rusztowanie na schodach lub na nierównej powierzchni. Rolki jezdne są tak skonstruowane, że pozwalają na szybkie i bezproblemowe przemieszczanie rusztowania, co z pewnością pozwala zaoszczędzić czas podczas pracy. Samo rusztowanie jest bardzo wytrzymałe, ale nie toporne i ciężkie. Aluminium chroni przed korozją, jest lekkie i stabilne, więc korzystanie z rusztowań oferowanych na dramix.pl jest naprawdę komfortowe. Dostępne są rusztowania o różnej wysokości i z różnymi zabezpieczeniami. Linie dla profesjonalistów posiadają dodatkowe wsporniki i stabilizatory drabin. W zależności od potrzeb można wybrać rusztowanie z większą liczbą platform i większym obciążeniem maksymalnym. 

Jakość rusztowań Krause ClimTec 

Produkty Krause ClimTec zostały zaprojektowane przez profesjonalistów, znających branżę i potrzeby swoich klientów. Poza tym każde rusztowanie zostało stworzone z najwyższej jakości materiałów, co wydłuża ich żywotność i wytrzymałość. Firma Dramix proponuje jedynie wyselekcjonowane rusztowania, które zostały sprawdzone laboratoryjnie pod względem bezpieczeństwa pracy na wysokościach. Wszystkie rusztowania posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające zgodności produktów z normami.  

Przykłady rusztowań Krause ClimTec 

W sklepie dostępne są rusztowania dla amatorów i profesjonalistów. W zależności od serii można znaleźć produkty z dodatkowymi wspornikami, możliwością zmiany położenia platformy bez ingerowanie w położenie całej konstrukcji albo takie, pozwalające na rozbudowanie konstrukcji o dodatkowe kondygnacje. Bardzo ważne jest, że każde rusztowanie Krause ClimTec można dopasować do swoich potrzeb. Bez względu czy wykonuje się prace remontowe, budowlane czy renowacyjne na wysokościach, produkty Krause ClimTec pozwalają na wykonywanie ich efektywnie w bezpiecznych warunkach. Poza tym łatwy montaż bez użycia dodatkowych narzędzi pozwala zaoszczędzić czas i siły pracowników.

- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -

Ostatnie artykuły