wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Rolnicy na medal z gminy Dębowiec! Zdobyli 1 miejsce w ogólnopolskim konkursie

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Wczoraj w Urzędzie Gminy w Dębowcu odbyło się spotkanie Wójta Gminy Dębowiec Marcina Bolka z Państwem Barbarą i Mariuszem Gumiennymi – Laureatami XXIX edycji Konkursu Rolnik-Farmer Roku, którzy zajęli 1 miejsce w kategorii Gospodarstwo ekologiczne – produkcja roślinna.

Spotkanie było doskonałą okazją do rozmów na temat prowadzenia ekologicznego gospodarstwa rolnego, omówienia jego charakterystyki i finalnych efektów procesu produkcji.

Nagroda dla Laureatów XXIX edycji Konkursu Rolnik-Farmer Roku
Fot. FB UG

Gospodarz Gminy serdecznie pogratulował Państwu Gumiennym sukcesu, jakim jest zwycięstwo w Ogólnopolskim Konkursie i wyraził słowa uznania za zaangażowanie w rozwój rolnictwa w Gminie Dębowiec, przejawiające się w prowadzeniu ekologicznego gospodarstwa rolnego.

Innowacyjność, przedsiębiorczość i odpowiedzialność w efektywnym wykorzystaniu potencjału produkcyjnego prowadzi do licznych sukcesów, wyróżnień i inicjatyw zewnętrznych. Działalność ta z kolei przyczynia się do promocji Gminy Dębowiec.

Przyłączamy się do gratulacji!

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły