Roksana Węgiel zwyciężyła!

0
Roksana Węgiel wygrała

Młoda jaślanka Roksana Węgiel wygrała I edycję The Voice Kids. Zachwycała od samego początku, a każde jej wykonanie kończyło się aplauzem publiczności i pochwałami trenerów. Wystarczy zacytować słowa Barona:

Roksana pozamiatała scenę

W ścisłym finale zaśpiewała Purple Rain Prince’a i utwór To nie ja, którym Edyta Górniak zdobyła  2 miejsce na Eurowizji w 1994 roku. W tym kontekście szczególnie ważne są słowa trenerki skierowane do Roksany:

Powinnaś pojechać na Eurowizję reprezentować nasz kraj

Na koniec zaśpiewała swój debiutancki singiel Żyj, nad którym sama pracowała komponując do niego muzykę i pisząc tekst. Wyjątkowość Roksany Węgiel nie sprowadza się tylko do umiejętności wokalnych, ale wynika również z tego, co udało się zdefiniować trenerce:

ty masz w sobie coś, co jest nie do podrobienia – masz magię. Magii nie można sztucznie wykreować, albo się ją ma albo się jej nie ma.

Pamiątkową statuetkę programu Voicekids przekazał Roksanie prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski. Otrzymała także kontrakt płytowy od Universal Music Polska oraz czek o wartości 40 tysięcy złotych.

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni i życzymy dalszych sukcesów!

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments