wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Roksana Węgiel z Jasła ofiarą show-biznesu?

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasło lubi szczycić się swoją wyjątkową artystką – Roksaną Węgiel. Roksana wygrała Voice Kids i Eurowizję Junior! To zrozumiałe powody do dumy. Ale czy Roksana Węgiel według Elżbiety Zapendowskiej ma szanse na długotrwały sukces? Jurorka „Idola”, „Must Be The Music” i „Jak oni śpiewają?” ma co do tego poważne wątpliwości. 

Niedawno Elżbieta Zapendowska udzieliła wywiadu portalowi Plejada, w którym na pytanie o rosnącą popularność Roksany Węgiel i Viki Gabor odpowiedziała następująco:

Tej drugiej nie słyszałam. Jeśli chodzi o Roksanę, to dziewczynek tak zdolnych jak ona słyszałam na swoich warsztatach przynajmniej z dziesięć. Uważam, że to, że robi karierę w tak młodym wieku, zburzy jej życie. Może to i dobrze? Może show-biznes potrzebuje ofiar? Oczywiście, daj jej Bóg, żeby moje obawy się nie sprawdziły, ale czarno to widzę.

Elżbieta Zapendowska dla portalu Plejada

Mamy nadzieję, że Pani Elżbieta się myli i Roksana Węgiel na długo pozostanie jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej muzyki popowej.

Ale czy warsztat muzyczny wystarczy do bycia artystą?

Muniek Staszczyk z kultowej kapeli T. Love nie zawsze trafia w nutę i nie jest wybitnym wokalistą. Podobnie Kazimierz Staszewski, który śpiewa, delikatnie to ujmując, poprawnie…

Jednak to Oni są artystami i to ich płyty stały się klasyką polskiego rocka.

Czy wystarczy umieć śpiewać, wypracować warsztat z zegarmistrzowską precyzją i trafiać w dźwięki, żeby określać się artystą i ulubieńcem tłumów?

Czas zweryfikuje słowa Pani Elżbiety Zapendowskiej….   

A tymczasem posłuchajmy muzyki z PRAWDZIWYM tekstem…

- Reklama -

Podobne artykuły

6 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
9 lutego, 2020 21:22

To smutne ze z popowych gwiazdeczek probuje sie na sile zrobic artystow. Zadnej wartosci artystycznej to nie ma

Jacek.redaktor (Instagram)
11 lutego, 2020 00:33

Oczywiście,ze Pani Elżbieta Zapendowska się myli. Na temat Roksany wypowiadało się do tej port wiele osób. Wypowiedzi krytycznych było bardzo mało – własnie Pani Elżbieta, Blanka Lipińska i Wojciech Cejrowski. Natomiast prawie wszyscy koledzy i koleżanki Roksany po fachu są Nią zachwyceni. Edyta Górniak, Irena Santor, Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska, Cleo, Izabella Trojanowska – można by mnożyć te znane nazwiska. Niektórzy krytycy nie chcę po prostu dopuścić do swej świadomości, że tak młode osoby jak Roksana są w stanie osiągnąć tak wiele. Ten fakt burzy po prostu ich skostniały model myślenia. Pani Zapendowskka mówi, ze czarno widzi przyszłość Roksany. My,… Czytaj więcej »

Krzysztof
20 maja, 2020 00:30

Ona ma coś w głosie czego nie ma nikt. Tego nie da się wyćwiczyć u pani Zapendowskiej ale można zniszczyć słuchając porad tzw. trenerów głosu.

luzak
10 lutego, 2020 14:57

mogą o niej gadać ile chcą, psy na niej wieszać
a ona i tak kasę ogromną zarabia i ma to głęboko gdzieś

zwykle największymi krytykami są ci co im średnio w życiu wyszło

w razie czego będzie ją stać na drogie wieloletnie leczenie u psychoterapeuty

a jak sama będzie miała kupe kasy to nie będzie musiała szukać sobie starszego faceta- sponsora, jak to robią inne gwiazdeczki

Jacek
2 października, 2021 16:50
Odpowiedź na  luzak

Oczywiście, że nie będzie musiała kogoś takiego szukać.Roksana zasługuje na młodego, wartościowego człowieka, najlepiej rówieśnika albo starszego o rok, dwa góra, z którym jak sama mówi w wywiadach chciałaby spędzić życie. I tego, jako jeden z największych jej fanów w Polsce życzę z całego serca!!!

elzbietus
14 kwietnia, 2023 00:57
Odpowiedź na  Jacek

jacek.redaktor…a wiec jestes tez tutaj,milo znalezc twoj stary wpis ktory nijak ma sie do tego co teraz piszesz o roxie i jej zwiazku z kewinem…teraz roznica 8 lat to idealna xD

- Reklama -

Ostatnie artykuły