wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Rock in Jasło. Czy rockowe brzmienia przebudziły jaślan z pandemicznego letargu?

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Rockowa muzyka i autentyczne emocje, czego chcieć więcej? Przystanek Kwiatowa w Jaśle eksplodował pozytywną energią! Mocne rockowe brzmienia ruszyły z posad skostniałą przez pandemię scenę i przyciągnęły tłumy mieszkańców.

Festiwal Rock in Jasło został sfinansowany z budżetu Miasta Jasła w ramach Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego. Organizatorem i pomysłodawcą imprezy był Adam Pucykowicz, perkusista i lider zespołu Krusher. Na festiwalowej scenie Rock in Jasło zagrali: Sauerkraut, Post Profession, Krusher, The Materia i gwiazda wieczoru zespół Illusion.

Rock in Jasło

Warto nadmienić, że Illusion obchodzi w tym roku swoje 30–lecie.

Mamy nadzieję, że Festiwal Rock in Jasło wynagrodzi fanom brak Krushfestu. Jak tłumaczą władze miasta Jasła, Krushfest nie odbędzie się w tym roku z powodu braku środków finansowych.

Rock in Jasło

Na Przystanku Kwiatowa w Jaśle, pomimo niesprzyjających prognoz pogodowych, zebrało się setki miłośników ciężkiego, rockowego brzmienia. Pomimo tego, że kilka godzin przed festiwalem jaślanie otrzymali alert od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa ostrzegający przed ulewnym deszczem i silnym wiatrem, frekwencja dopisała!

Widocznie jakaś wyższa siła czuwała nad organizatorem Festiwalu, bo zamiast zapowiadanej ulewy, dopiero pod koniec imprezy spadło kilka kropel deszczu.  

Wszystkie zdjęcia dostępne są tutaj

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły