wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Restauracja Trattoria Romeo & Julia

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Restauracja Trattoria Romeo & Julia w Jaśle to kolejna inicjatywa firmy Polskie Piekarnie. Przepisem Trattorii na tak wyśmienite dania jest oddanie i zamiłowanie do „sztuki kulinarnej”, połączone z utrzymaniem wysokiej jakości produktów, ukrytej w prostocie składników, jaką oferuję kuchnia Włoska.

Od samego początku przyświecała nam jedna maksyma „La famiglia è il più importante” – rodzina jest najważniejsza. Naszą “famiglia” są nasi goście, to ich chcemy zaszczepić miłością i pasją do najlepszej na świecie kuchni włoskiej.

Pizza Romeo & Julia Jasło
Zdjęcie www.romeo-julia.pl

W Trattoria Romeo i Julia skosztować można specjałów z różnych części Półwyspu Apenińskiego, a już niedługo doskonałych gatunków win najlepszych włoskich szczepów.

Kuchnia Włoska w Jaśle

Kuchnia włoska jest bardzo zróżnicowana, bowiem dostarcza rozmaitych potraw i każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Pizza, spaghetti – Włosi doceniają zapachy, które powinny uwodzić zmysły, kochają bawić się smakiem – dlatego chętnie dodają do potraw rozmaryn, bazylię, szałwię czy oregano. Dzięki nim dania pięknie pachną i pozwalają wydobyć naturalną głębię smaku.

Adres: 38-200 Jasło, ul. Kościuszki 29

Telefon: +48 533 440 807

Menu restauracji Romeo & Julia

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły