wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Rekordzista w bmw jechał 136 km/h w obszarze zabudowanym

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasielska drogówka zatrzymała w ubiegły weekend 8 kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Rekordzista poruszał się z prędkością 136 km/h, a i tak to nie on otrzymał najwyższy mandat.

Od piątku do niedzieli funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle przy użyciu nieoznakowanego radiowozu wyposażonego w wideorejestrator oraz przy pomocy ręcznych mierników prędkości kontrolowali prędkość, z jaką poruszali się kierujący, głównie na drogach krajowych oraz wojewódzkich powiatu jasielskiego.

W piątek po godz. 17.30 w Nowym Żmigrodzie na ul. Dukielskiej niechlubny rekordzista kierując swoim bmw przekroczył dopuszczalną prędkość o 86 km./h. 48-latek został ukarany mandatem w kwocie 2500 zł oraz 15 punktami karnymi.

Rekordzista w bmw jechał 136 km/h w obszarze zabudowanym

Natomiast w sobotę po godz. 17 w Siepietnicy, 24-letni kierowca audi poruszał się z prędkością 102 km/h, w miejscu, gdzie limit wynosi 50 km/h. Z racji tego, że mężczyzna drugi raz w ostatnim czasie przekroczył prędkość o więcej niż 30 km/h, został on ukarany mandatem w kwocie aż 3000 zł, a na jego konto trafiło 13 punktów karnych.

W ubiegły weekend policjanci ujawnili w sumie 8 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Każdy z nich został ukarany wysokim mandatem oraz punktami karnymi. Ponadto każdemu z tych kierujących mundurowi zatrzymali prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły