wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Ranił swoją partnerkę nożem. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policja zatrzymała mężczyznę, podejrzanego o stosowanie przemocy fizycznej i psychicznej wobec swojej partnerki. Sąd Rejonowy w Jaśle wydał wobec niego postanowienie o tymczasowym aresztowaniu na okres 2 miesięcy.

W ubiegły czwartek jasielski dyżurny otrzymał zgłoszenie dotyczące przemocy domowej, do której miało dochodzić w jednym z mieszkań na terenie Jasła. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. Mundurowi wstępnie ustalili, że mężczyzna podczas kłótni miał ranić nożem w rękę swoją partnerkę. Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe, które opatrzyło raną kobietę. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w policyjnym areszcie. Badanie alkomatem wykazało, że miał on 2,4 promila alkoholu w organizmie.

W piątek Sąd Rejonowy w Jaśle zastosował wobec 49-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 2 miesięcy.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Jaśle.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły