wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Przelotowa skrzynka na listy. Trend i wygoda w jednym

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Trendy w architekturze wciąż się zmieniają. Z tego powodu wszelkie elementy aranżacji nadążają za nowościami, by wpisać się w dany styl i nowoczesne rozwiązania dla domu. Przelotowa skrzynka na listy to jeden z tych elementów. Co sprawia, że jest ona wciąż modna?

Przelotowa skrzynka na listy: dlaczego warto?

Przelotowe skrzynki na listy są trwałe, praktyczne i wyglądają estetycznie w każdej aranżacji przed domem. Na jej zalety składa się kilka bardzo ważnych czynników.

  • Funkcjonalność: przelotowa skrzynka na listy ma drzwiczki od wewnętrznej strony posesji, dzięki czemu możemy wyjmować z niej listy bez wychodzenia poza ogrodzenie. To bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza w deszczową pogodę.
  • Bezpieczeństwo i trwałość: przelotowe skrzynki na listy są na stałe zabudowane w murku ogrodzenia lub elewacji budynku. To rozwiązanie utrudnia jej uszkodzenie lub demontaż. Zamurowanie chroni także korespondencję przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.
  • Estetyka:  wiele osób decyduje się na taką skrzynkę na listy ze względu na jej wygląd. Przelotowa skrzynka na listy nie odstaje od muru i widoczny jest jedynie jej przedni panel z wrzutnikiem. Prosta forma, jednolity kolor i subtelny grawer z numerem domu dopasują się do każdego otoczenia.
  • Domofon lub wideodomofon: ukryty w przelotowej skrzynce na listy pozwala ograniczyć montaż dodatkowych urządzeń w ogrodzeniu i możemy komunikować się z osobami z zewnątrz.
Sprawdź skrzynki na listy w sklepie internetowym bonmario.com!

Montaż przelotowej skrzynki na listy

Montaż przelotowej skrzynki na listy wymaga dokładnego przemyślenia, ponieważ ten model musi być zamurowany w ogrodzeniu. Konstrukcja przelotowej skrzynki na listy składa się z dwóch rozsuwanych elementów, którymi można regulować głębokość skrzynki na określony wymiar. Skrzynka powinna pozwalać na swobodne zsuwanie się wrzuconej korespondencji (format kopert do C4).

Wybierz przelotową skrzynkę na listy dla siebie!

W ofercie sklepu internetowego bonmario.com każdy znajdzie skrzynkę na listy dla siebie. Spośród przelotowych skrzynek na listy znajdziemy takie, które zostały wzbogacone o dodatkowe funkcje. Są to modele, które mają na przednim panelu przycisk sygnalizujący czyjeś nadejście. Taki dzwonek wystarczy podłączyć do instalacji w budynku. Co ciekawe, przedni panel skrzynki może mieć wygrawerowany numer domu z podświetleniem od wewnątrz. LED-owe diody są energooszczędne i trwałe, a nasz numer domu widoczny, co jest wymagane prawnie. 

- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -

Ostatnie artykuły