wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Przebojowy wieczór z Baranovskim

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Energetycznie i przebojowo upłynął piątkowy wieczór (7 października br.) z przebojami Baranovskiego. Artysta wraz z zespołem przypomniał swoje znane przeboje, jak i utwór premierowy.

Koncert rozpoczęły klawiszowe dźwięki, w trakcie których, w półmroku panującym na scenie zaczęli pojawiać się kolejni muzycy. Ostatecznie przeszły one w utwór otwierający to wydarzenie – „Momenty”.

Przebojowy wieczór z Baranovskim

– Bardzo się cieszymy, naprawdę! Cieszymy się, że jesteście i że my jesteśmy tutaj, w tej pięknej sali w Jaśle. Ostatnio byłem w Jaśle w 2001 roku na jakimś konkursie akordeonowym. No i jestem mężczyzną, który potrafi grać na akordeonie, ale tego nie robi. Dlatego zamieniłem akordeon na gitarę i jesteśmy tutaj u Was – z humorem powitał publiczność Wojciech Baranowski.

Przebojowy wieczór z Baranovskim

Artysta nawiązał znakomity kontakt z publicznością, która doskonale bawiła się podczas półtoragodzinnego występu. A był to wieczór pełen przebojów znanych doskonale z anten radiowych. Można było zauważyć, że muzykom wspólne granie sprawia dużą przyjemność i doskonale bawili się wraz z publicznością. Podczas tego muzycznego spotkania fani artysty mogli usłyszeć m.in. takie przeboje, jak: „Luźno”, „Dym”, „Zbiór”, „Cicho”, „Sam”, „Tęskno mi do gwiazd”, „Arizona”, czy „Wolność”. Zespół zaprezentował także swój najnowszy utwór „Joker”, który zapowiada trzeci album Baranovskiego.

Przebojowy wieczór z Baranovskim

Publiczność nie miała zamiaru szybko rozstawać się z artystą, dlatego nie obyło się bez bisów. Fani na bis usłyszeli utwory: „Lubię być z nią” i Nie mamy nic”.

ŹródłoJDK
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły