wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Prozioki 2022. Dni gminy Skołyszyn przyciągnęły tłumy. Zobacz fotorelację!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Po długiej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa z przytupem powróciły Dni gminy Skołyszyn. Świetna organizacja, wspaniała pogoda i popularne gwiazdy – to wszystko sprawiło, że Prozioki 2022 przyciągnęły tłumy ludzi.

Dni gminy rozpoczęły się o godzinie 14.00 blokiem zabaw dla najmłodszych oraz występami zespołów folklorystycznych. Na smakoszy regionalnych przysmaków czekały tradycyjne, pogórzańskie prozioki przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Skołyszyn.

Prozioki 2022. Dni gminy Skołyszyn przyciągnęły tłumy. Zobacz fotorelację!

Pierwszy zespołem, który rozgrzał zgromadzoną na stadionie publiczność była miejscowa grupa Necessary Air. W miarę upływu czasu widownia się powiększała i była coraz bardziej chętna do zabawy. O 19.30 na scenę weszli Chłopcy z Placu Broni, którzy przypomnieli publiczności najbardziej kultowe piosenki. Zagrali m.in. takie przeboje jak ”Kocham Cię”, „O! Ela” i „Kocham wolność”.

Prozioki 2022. Dni gminy Skołyszyn przyciągnęły tłumy. Zobacz fotorelację!

Gwiazdą wieczoru był zespół Piękni i Młodzi, który wręcz porwał publiczność. Wokalista zespołu Magdalena Narożny złapała świetny kontakt z publicznością. To nie był zwykły koncert ale wspólna zabawa, w której uczestniczyli wszyscy bez względu na wiek.

Impreza zakończyła się dyskoteką pod gwiazdami, którą prowadził DJ M-Lukas z Trendy Radio.

Zapraszamy do obejrzenia FOTORELACJI

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły