wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Prezentacja Szkoły Muzycznej Yamaha – Poznaj Ofertę

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Szkoła muzyczna Yamaha zaprasza na zajęcia

Szkoła muzyczna Yamaha jest liderem w nauczaniu śpiewu i gry na instrumentach muzycznych działająca w naszym regionie w miastach takich jak Jasło i Krosno. Szkoły są częścią największej grupy zrzeszającej szkoły muzyczne, które działają pod wspólną nazwą i wykorzystują te same techniki szkoleniowe na podstawie sprawdzonych metody nauczania, jak i najlepsze materiały szkoleniowe.

Dlaczego warto zacząć naukę gry?

W szkole Yamaha panuje przekonanie o tym, że nigdy nie jest za późno na zaczęcie nauki gry na instrumencie. Każdy z nas w pewnym momencie życia marzył, by posiadać umiejętności gry na instrumencie, dlaczego więc rezygnować z młodzieńczych marzeń? Nauczyciele ze szkoły Yamaha mają doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych, jak i indywidualnych zarówno dla dzieci w każdym wieku, jak i dla osób zdecydowanie starszych. Muzyka pozwala na doskonały rozwój od najmłodszych lat, dla dorosłych to doskonała odskocznia od codziennych stresów i problemów.

W jakim wieku zacząć przygodę z muzyką?

W szkole Yamaha zajęcia mogą zacząć już dzieci w wieku od 4 miesięcy, gdzie w grupach uczą się podstawowych umiejętności gry na instrumentach poprzez zabawę. Jest to niesamowity sposób, aby dziecko miało przygotowanie do nauki gry na dowolnym instrumencie w późniejszym wieku. Dziecko poznaje rytm, a przy tym rozwija zdolności manualne oraz koordynacyjne. W takich grupach uczą się dzieci przez 14 miesięcy. Na zajęciach w niewielkich grupach zawsze przy dzieciach są rodzice, co dodatkowo pogłębia więź między nimi.

Następnie istnieje możliwość skorzystania z programu przygotowanego dla maluchów w wieku od 18 miesięcy do ukończenia 4 lat. Dzieci poznają muzykę przez zabawę. W programie zawiera się zarówno nauka gry, jak i śpiewu, rytmiki czy zabawy pozwalające w przyjemny sposób spożytkować energię, której w tym wieku nie brakuje żadnemu dziecku.

W późniejszych latach swojego życia dziecko może skorzystać z kursów takich jak:

  • Junior Music Course
  • Junior Extension Course
  • Junior Advanced Course

Na tych kursach, dzieci, które w tym wieku wykazują się ogromną ciekawością, uczą się nowych gatunków muzycznych, które wprowadzają je w świat muzyki. Jest to wiek, w jakim najszybciej przyswajalna jest wiedza, dzięki czemu nauka gry na instrumentach czy nauka śpiewu przychodzi z ogromną łatwością oraz przynosi doskonałe efekty.

Na jakich instrumentach nauczysz się grać?

Jaki instrumenty najczęściej wybierają kursanci? Niezależnie od zmieniających się trendów w muzyce, od dziesiątek lat najpopularniejszym instrumentem jest gitara. Nauka gry na gitarze to marzenie, które dzięki programowi szkoły Yamaha i doświadczonym instruktorom uda Ci się spełnić. Gitara jest na tyle uniwersalnym instrumentem, że umiejętność gry na niej przydać się może na wszelkich ogniskach z przyjaciółmi, jako rozrywka w długiej podróży. Możesz wybrać zarówno gitarę akustyczną, jak i basową, jeśli wolisz mocniejsze brzmienia. Nie można zapomnieć również o tym, że gra na gitarze przyciąga również do muzyków płeć piękną.

Nauka gry na gitarze

Dla fanów rytmicznego uderzania w talerze i bębny przygotowane zostały lekcje nauki gry na perkusji. Niemal każda osoba zainteresowana muzyką, docenia głębie i unikalny efekt, które uzyskuje się podczas „dawania po garach”. I te niezapomniane solówki…

Kolejnym popularnym instrumentem w szkole muzycznej jest keyboard, który ma niemal nieograniczone możliwości podczas tworzenia muzyki. Niezależnie od wieku, potrafiąc grać na keyboardzie, możesz zacząć komponować swoją muzykę. Jest to na tyle uniwersalny instrument, sprawdzający się nie tylko w rockowych utworach, ale również w muzyce elektronicznej, jak i w gatunkach łatwiejszych w odbiorze.

Odwiedzając szkołę w Jaśle czy Krośnie, oddani nauczyciele nauczą Cię również gry na saksofonie skrzypcach czy flecie i wielu innych instrumentach.

Coś dla młodych wokalistów

Czy ktoś nie marzył o byciu słynnym wokalistą? Aby twoja pociecha mogła rozwijać się w tym kierunku, polecamy skorzystać z oferty szkoły muzycznej, gdzie pociecha nauczy się prawidłowego oddechu tak kluczowego podczas śpiewu, pozna również często tak odmienne techniki śpiewu. Lekcje śpiewu pod nadzorem profesjonalnego nauczyciela, to nauka przez zabawę. Zajęcia organizowane w niewielkich grupach od 3 do 9 osób pozwolą na niemal indywidualne podejście nauczyciela. A śpiew w chórkach sprawdza się doskonale przy ćwiczeniach z emisji głosu.

Zajęcia pozalekcyjne, a może relaks po pracy?

W szkole pierwsze zajęcia odbywają się już od 14, a ostatnie kończą się, gdy zegar wybija 21. Jeśli poszukujesz zajęcia pozalekcyjnego dla swojego dziecka, to w szkole muzycznej Yamaha znajdzie z pewnością, coś odpowiadającego jego zainteresowaniom. Daje to możliwość poznania, większej ilości osób w jego wieku o podobnych zainteresowaniach. Dziecko poza ogólnym rozwojem uczy się systematyczności, współpracy w grupie , a przy okazji nabywa umiejętności, które wykorzystywane są często w dorosłym życiu.

W szkole nie zapomina się również o zapracowanych, to dla nich raz w tygodniu organizowane są zajęcia, które pomagają w zapomnieniu o problemach dnia codziennego. Jest to również sposób na realizację dziecięcych marzeń, które z jakiegoś powodu były nieosiągalne w młody wieku.

Dlaczego warto uczyć się z  Yamaha?

Szkoła Yamaha zarówno w Krośnie, jak i Jaśle może poszczycić się doskonałą kadrą nauczycieli. Każdy z pracowników z oddaniem i doskonałym podejściem do najmłodszych potrafi podzielić się umiejętnością gry na instrumencie, czy nauczyć śpiewać przy wykorzystaniu opracowanych na przestrzeni lat technik szkolenia. Doświadczenie jest kolejnym argumentem, przemawiającym za naszą ofertą. Świadczyć mogą o tym setki kursantów, którzy dzięki współpracy z nami spełnili swoje marzenia i nauczyli się gry czy śpiewu.

Jeśli uczyć się to tylko od najlepszych – zapraszamy do zapisów. Więcej informacji na naszej stronie internetowej http://krosno-jaslo.yamahaszkola.pl

- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -

Ostatnie artykuły