wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Prawie 4 mln zł dofinansowania dla Kołaczyc na gospodarką wodno – ściekową

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

We wtorek 10 stycznia 2023 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie odbyło się uroczyste podpisanie umowy na otrzymanie dotacji na działania „Gospodarka wodno-ściekowa” z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Dotacja przewiduje blisko 4 mln złotych dofinansowania na zadanie związane z gospodarką wodno – ściekową dla gminy Kołaczyce.

W imieniu Samorządu Województwa Podkarpackiego umowę podpisali Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Pan Piotr Pilch oraz Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Pani Ewa Draus, a w imieniu Gminy Kołaczyce umowę podpisał Burmistrz Kołaczyc Stanisław Żygłowicz przy kontrasygnacie Skarbnik Beaty Bajorek.

Gmina Kołaczyce otrzymała kwotę 3 991 669,00 zł dofinansowania na zadanie pod nazwą: „Rozbudowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacyjnej w przysiółku Kluczowa w mieście Kołaczyce”. Planowany termin zakończenia prac określony został do końca października 2023 r.

Realizacja projektu zakłada wybudowanie sieci kanalizacyjnej o długości 3,858 km oraz sieci wodociągowej o długości 5,461 km. Celem operacji jest wsparcie rozwoju lokalnego na obszarze Gminy Kołaczyce poprzez zapatrzenie mieszkańców w wodę oraz zapewnienie skutecznego i efektywnego systemu oczyszczania ścieków komunalnych w przysiółku Kluczowa w mieście Kołaczyce.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły