wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Pracownik Urzędu Miasta w Jaśle zakażony koronawirusem

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Na stronie Urzędu Miasta w Jaśle znajduje się komunikat informujący o potwierdzeniu zakażenia COVID-19 u jednego z pracowników.

Urząd Miasta w Jaśle nawiązał kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Jaśle (PSSE) i podjął działania mające na celu zabezpieczenie zarówno klientów, jak i pracowników urzędu, przed ewentualnym rozprzestrzenianiem się wirusa.

Osoba zakażona przechodzi chorobę bezobjawowo i pozostaje w izolacji. Nie ma dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Nie jest pracownikiem bezpośrednio obsługującym klientów i miała ograniczony kontakt z innymi pracownikami. Ostatni raz w pracy była w piątek (28 sierpnia). Osoby, które miały z nią bezpośredni kontakt zostały powiadomione o tym fakcie i obecnie nie świadczą pracy w urzędzie.  

Urząd Miasta w Jaśle nieprzerwanie pracuje i obsługuje klientów przy wprowadzeniu dodatkowych obostrzeń, które mogą prowadzić do wydłużenia czasu realizacji spraw, za co przepraszamy.

W związku z zaistniałą sytuacją prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, załatwianie spraw z urzędem elektronicznie za pośrednictwem ePUAP, poczty elektronicznej oraz telefonicznie, a także ograniczenie wizyt bezpośrednich do niezbędnego minimum. Ponadto, załatwiając sprawy w urzędzie, bardzo prosimy o stosowanie środków ochrony osobistej.

- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
żuk
2 września, 2020 17:09

Wszędzie tylko nie w Biedronce. Kasjerki są koronaodporne.

Nowak
2 września, 2020 23:28

Bezobjawowo? To jakim cudem ktoś dał test? Losowanie było?

- Reklama -

Ostatnie artykuły