wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle realizuje projekt dla młodych!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

30 czerwca 2023 r. w Lesznie, odbyła się uroczysta konferencja pn. „Czas na Młodych” podczas której Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Jaśle Janusz Pacher odebrał z rąk Pani Marleny Maląg Minister Rodziny i Polityki Społecznej promesę na sfinansowanie projektu pn. „Czas na Młodych – punkt doradztwa dla młodzieży w powiecie jasielskim”.

Projekt będzie realizowany od 1 września 2023 r. do 31 grudnia 2024 r., a jego wartość wynosi 1 073 897,29 zł i jest w 100% finansowany ze środków rezerwy Funduszu Pracy. Jest on skierowany do osób do 30 r.ż. z powiatu jasielskiego i polegać będzie na utworzeniu punktu doradztwa i informacji oferującego kompleksowe wsparcie tj. poradnictwo zawodowe, pośrednictwo pracy, dofinansowanie zatrudnienia młodych, dotacje na podjęcie działalności gospodarczej, informacje w zakresie pomocy społecznej, doradztwo psychologiczne, doradztwo w zakresie edukacji, doradztwo prawne i ekonomiczno-finansowe.

Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle realizuje projekt dla młodych!
Leszno, 30.06.2023.

Wsparcie oferowane w projekcie przyczyni się do zniwelowania barier wejścia na rynek pracy (w tym powstałych na skutek pandemii COVID-19) oraz do poprawy sytuacji zawodowej osób do 30 r.ż. w powiecie jasielskim.

Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle składa serdeczne podziękowania Panu Adamowi Pawlusiowi Staroście Jasielskiemu oraz Panu Bogdanowi Rzońcy Posłowi do Parlamentu Europejskiego za poparcie tego przedsięwzięcia.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły