wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Powiat jasielski skutecznym samorządem

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Dzisiaj na stronie Starostwa Powiatowego w Jaśle opublikowano list Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka do Starosty jasielskiego Adama Pawlusia.

Minister dziękuje w nim za zaproszenie do udziału w symbolicznych otwarciu inwestycji drogowych realizowanych przy wsparciu środków Funduszu Dróg Samorządowych, jednocześnie tłumacząc, że z powodu licznych służbowych nie będzie mógł uczestniczyć w tym radosnym dla lokalnej społeczności wydarzeniu.

Minister zauważa, że realizacja aż czterech inwestycji mostowych jest najlepszym dowodem na to, że stworzone rozwiązania w pełni odpowiadają potrzebom samorządów, ambitni i zaangażowani włodarze gmin i powiatów są w stanie skutecznie wykorzystać je dla dobra obywateli.

Minister życzy na koniec Starocie jasielskiemu dalszych sukcesów stwierdzając, że przykład powiatu jasielskiego może stanowić wzór dla innych wspólnot samorządowych.  

List od Ministra Infrastruktury do Starosty jasielskiego
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły