wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Potwierdzono 5 nowych przypadków COVID-19 w powiecie jasielskim

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Rzeszowie informuje o 58 nowych, potwierdzonych przypadkach koronawirusa na Podkarpaciu. W powiecie jasielskim w ciągu ostatniej doby zdiagnozowano COVID-19 u 3 mężczyzn i 2 kobiet.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 14 osób, 3085 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 667 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 141 osób.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 2689 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 1791 osób wyzdrowiało. Odnotowano 90 zgonów.

Z przykrością informujemy o dwóch zgonach w dniu 2 września br. w Szpitalu w Przemyślu zmarł pacjent z wynikiem potwierdzonym (mieszkaniec miasta Przemyśla) – bezpośrednią przyczyną zgonu nie był COVID 19; a w Szpitalu w Mielcu zmarła pacjentka (mieszkanka powiatu stalowowolskiego).

Kolejne 200 osób, które wyzdrowiały to mieszkańcy 18 powiatów województwa.

ŹródłoWSSE Rzeszów
- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
M.M.
5 września, 2020 13:05

Gdyby nie media to nikt by nie wiedział, że jest jakiś koronawirus. To sztucznie nakręcona panika. Większość przechodzi bezobjawowo, więc katar wydaje się gorszy od tego pseudo wirusa

Halina
5 września, 2020 12:54

To w takim razie czemu szkoły otwarte i nikt nie przestrzega nakazów? Ludzie przestają wierzyć w tą epidemie.

- Reklama -

Ostatnie artykuły