wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Potrącenie pieszej na pasach

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasielscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę w Jaśle na ul. Lwowskiej. 53-letnia mieszkanka powiatu jasielskiego na oznakowanym przejściu dla pieszych, została potrącona przez samochód. Kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 12.30 na ul. Lwowskiej w Jaśle. Według wstępnych ustaleń interweniujących policjantów, kierujący osobową toyotą, 65-letni jaślanin, jadąc w kierunku Krosna nie zachował ostrożności i potrącił znajdującą się na przejściu dla pieszych kobietę. Poszkodowana w poważnymi obrażeniami została przewieziona do jasielskiego szpitala. Kierujący toyotą był trzeźwy.

Policjanci pracujący na miejscu tego zdarzenia wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i sporządzili dokumentację fotograficzną. W toku prowadzonego postępowania będą wyjaśniać okoliczności i przyczyny wypadku.

Tekst i fot.: KPP Jasło

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły