15.2 C
Jasło
24 września 2020, czwartek

Policjantka z Jasła pomogła zatrzymać pijanego kierowcę

Wyróżnione

Dlaczego warto zdecydować się na szkolenia winiarskie dla firm?

Wyjazd integracyjny bądź spotkanie pracownicze to sposobność do lepszego poznania współpracowników. Niestety często zdarza się, iż jego forma jest nudna i niezachęcająca....
Redakcja Moje Jasło
Redakcja Moje Jasłohttps://mojejaslo.pl/
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Policjantka jasielskiej komendy przyczyniła się do wyeliminowania z ruchu pijanego kierowcy. W minioną niedzielę w Krośnie, wezwała patrol policji do kierującego, który zasnął za kierownicą. Okazało się, że mężczyzna był pijany. Miał 3 promile alkoholu w organizmie.

Wstępując w szeregi w Policji, każdy funkcjonariusz wie, że to służba 24 godziny na dobę. W czasie wolnym, również jest się policjantem. Zawód ten wymaga postawy pro obywatelskiej, także w czasie wolnym. Policjant zawsze musi reagować na naruszenia prawa, zwłaszcza mogące nieść za sobą tak tragiczne skutki, jak jazda pojazdem pod wpływem alkoholu. Takim przekonaniem kierowała się policjantka z Jasła, informując o nietrzeźwym kierowcy. 

Funkcjonariuszka w drodze do pracy, zauważyła samochód, w którym za kierownicą spał mężczyzna. Początkowo sądziła, że potrzebuje on pomocy, jednak okazało się, że był on mocno nietrzeźwy. Interweniujący policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Policyjny alkomat wskazał w jego organizmie 3 promile alkoholu.

Zatrzymany 52-latek trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu przyznał się do zarzutu kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. 

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Więcej artykułów

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły

Sierpniowa edycja konkursu zakończona

Zwycięzcą sierpniowej edycji konkursu fotograficznego Jasło FOTOEYE zostało zdjęcie „Skate-park” wykonane przez Jakuba Orłowskiego. Spośród 44 zdjęć zakwalifikowanych do konkursu komisja postanowiła...

Judy Garland w JDK: Smutne życie legendy Hollywood

Sztuką „Judy” (18 września br.) w reżyserii Sławomira Chwastowskiego Jasielski Dom Kultury rozpoczął tegoroczne XII Jesienne Spotkania z Teatrem. W tytułowej roli...