wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Policjantka z Jasła pomogła zatrzymać pijanego kierowcę

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjantka jasielskiej komendy przyczyniła się do wyeliminowania z ruchu pijanego kierowcy. W minioną niedzielę w Krośnie, wezwała patrol policji do kierującego, który zasnął za kierownicą. Okazało się, że mężczyzna był pijany. Miał 3 promile alkoholu w organizmie.

Wstępując w szeregi w Policji, każdy funkcjonariusz wie, że to służba 24 godziny na dobę. W czasie wolnym, również jest się policjantem. Zawód ten wymaga postawy pro obywatelskiej, także w czasie wolnym. Policjant zawsze musi reagować na naruszenia prawa, zwłaszcza mogące nieść za sobą tak tragiczne skutki, jak jazda pojazdem pod wpływem alkoholu. Takim przekonaniem kierowała się policjantka z Jasła, informując o nietrzeźwym kierowcy. 

Funkcjonariuszka w drodze do pracy, zauważyła samochód, w którym za kierownicą spał mężczyzna. Początkowo sądziła, że potrzebuje on pomocy, jednak okazało się, że był on mocno nietrzeźwy. Interweniujący policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Policyjny alkomat wskazał w jego organizmie 3 promile alkoholu.

Zatrzymany 52-latek trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu przyznał się do zarzutu kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. 

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły